Lida ile Değişime Hazır Olun!

Zayıflama alanındaki bu yön değişikliği karşısında ortaya birtakım soru işaretleri çıkmıştır. Kısa ve uzun dönemde besinlerin nitelikleri Lida ile değişime hazır olunne durumda olacaktır? Bu tip gıdaları lida kapsül diyetlerinde tüketmemenizi tavsiye ediyoruz. Bunun sağlığımız üzerine yansımaları nedir? Hemen açıkça şunu ortaya koyalım: Işın alımı gıdaları radyoaktif hale getirmemektedir. Bu tip gıdalar lida kapsül diyetine zarar vermektedir.

Zaten bu nedenle yirmi yıldan bu yana, başlıca eleştireler iyonlama işlemlerine bağlı tehlikeleri üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktadır. Gerçek bir tehlike 1988′ de Georgia’ daki bir merkezde radyoaktif bir su sızıntısı şeklinde kendini göstermiştir. Lida kapsül kullanmaya başlamadan önce lida hakkında detaylı araştırma yapmalısınız. Bu etkenlerden oluşan sağlıksız beslenmenin neden olduğu kilolardan lida diyet hapı ile kurtulmanız mümkündür.

Bu eyalet, zararların telafisi ve yakın çevredeki yerleşimlerde etkili olan radyoaktivite izlerinin ortadan kaldırılması için 50 milyon dolar harcamıştır. Zaten bu nedenle, Fransa’ daki radyoaktif kaynaklı ışınlama merkezleri “nükleer bazlı tesisler” (INB) olarak sınıflandırılmaktadırlar. Bunlar nükleer radyoaktörler kategorisi içinde görülmektedir.

Buna mukabil, etin ışınlanmadan geçirilmesi tümüyle karmakarışık bir işlemdir. Aslında, bir ürünün doğası radyoaktif ışınlara maruz kalmakta ve değişime uğramaktadır. Bu çeşit gıdalar lida ile beraber tüketilmemelidir. Radyoaktivite konusunda bağımsız araştırma ve soruşturma komisyonundan (CRIIRAD) bilim adamı Roland Desbordes’un açıkladığı gibi: “Besin biyolojik olarak ölüyor, dokuları dağılıyor, DNA’ sı harap oluyor. “

Somut olarak, ışın almış bir ürün gerçek anlamda amino asit, folik asit ve A, B1, B12, C, E, K ve PP vitaminleri bakımından ziyadesiyle fakirleştirilmiş olmaktadır. Yıkım, bazı ürünlerde işlemin süresine ve gücüne göre %80 oranı seviyesine kadar çıkabilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.