Lida ile Bitkisel Zayıflama Yöntemleri

Lida hapı tarih boyunca insanlar yaşamlarını tehdit eden sağlık sorunlarına karşı mücadele ettiler. Akıl sağlığı yerinde olan hiç kimse kendisini hasta edecek bir durumla karşı karşıya kalmak istemez. Ancak bu durumun da bir istisnası vardır. Bunun “bağımlılık hastalığı” olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü tüm hastalıklarda hastalar iyileşmek ister ve hastalık yapan etmenden uzak durmaya çalışırlar. Halbuki bağımlılık için durum böyle değildir. Her türlü kayıplarına rağmen bağımlıların sadece yüzde 10’luk küçük bir bölümü dışarıdan bir zorlama gelmeden, kendiliklerinden tedavi olmak isterler. Diğerleri ise kafalarını kuma gömmeyi ve hastalıklarını küçümsemeyi ya da inkar etmeyi tercih ederler.

Lida diyet kapsülü çoğu zaman bu hatalı davranışa bağımlıların birinci derece yakınları da eşlik eder ve hastalığı görmezden gelirler. Bu duruma kültürel etmenler ve toplumsal tutumlar neden olabileceği gibi hasta yakınlarının kendi alkol veya uyuşturucu kullanımları veya kişilik özellikleri de neden olabilir. Bağımlılık genetik yükü yüksek olan bir hastalık olduğu için hasta yakınlarında görülme olasılığı yüksektir.

Lida kullananlar özellikle son yıllarda tıp biliminde sağlanan hızlı ilerlemeler sayesinde başta geçmiş dönemlerin en önemli toplum sağlığı problemi olan enfeksiyon hastalıkları olmak üzere birçok hastalıkta yüz güldüren tedavi olanaklarını sağlanmıştır. Tabii ki hastanın tedavi olmayı istemesi ön şarttır. Ancak çağımızın en önemli sağlık problemlerinin başında gelen bağımlılıkta, ekseriyetle hastalar tedavi olmayı istememektedir. Bu durum, bağımlı sayısının yıllar içerisinde artmasına neden olmaktadır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.