Lida ile Başarıya Giden Yol

Lida ile başarıRejim uygulaması yaparken karşılaştığımız en büyük sorunlardan biride neyi nezaman yiyeceğimiz. Gün içerisinde karınımızın acıktığını hissetmek ve o anda ne yememiz gerektiği konusunda aklımız karışır. Acaba hangi yiyeceğin kalorisi düşük ve karnımı doyurur mu? diye düşünceye kapılırız.

Elbetteki karınımızı doyuran ve kalorisi düşük yiyecekler mevcuttur. Bunun dışında lida zayıflama kapsülleri zayıflamak için uygun bir kapsüldür. Doğru kullanıldığı zaman lida fom hapının eritemeyeceği kimse yoktur. Ne açlık nede ızdırap çekersiniz. Sadece düzenli kullanmaya özen göstermelisiniz.

Zayıflamak için sağlıklı besin desteği ve lida kapsülleri’ ni kullanabilirisniz. Lida kapsüllri ciddi anlamda çok yararlı bir kapsüldür. Ayırca lida kapsülleri kullanımında ve ayrıca kendinizin hazorlayabileceği, evde mayalanan yoğurt doğal bir probiyotik üründür; bağırsakların çalışmasına yardım eder. Sağlığımız için bu kadar önemli olan ev yoğurdu nasıl yapılır, adım adım bakalım: temiz ürünler satan bir mandıradan taze sağılmış sığır, manda, koyun yahut keçi sütü temin ediniz. Sütü ince bir süzgeç yahut temiz bir tülbentle süzünüz.

Sütü bir tencereye, üçte biri boş kalacak şekilde doldurup, kısık ateşte kaynatınız. Süt kaymağı üste çıkıp kaynama seviyesine geldiğinde ateşten alınız. (kimilbesin bütünleyiciler: astım tedavisinde besin bütünleyicilerin kullanımı yaygın değildir. Bununla birlikte bazı öğütler verebiliriz: günde 50, 100 mgr b6 vitamini. Steroid alan astımlı hastalarda bile bunun yararlı olduğu kabul edilmiştir.

Karma vitaminler. Astımla ilgili bazı mekanizmalar şu vitaminlere ve minerallere yanıt verebilir: b6 vitamini; ketentohumu yağı (günde 12 çorba kaşığı); b kompleks vitaminler (günde 1020 mgr); c vitamini (günde en az 5001 000 mgr); çinko (günde 1020 mgr); e vitamini (600 ub) ve selen gibi bazı eser mineraller. Bu maddelerin astımı oluşturan vücuttaki bazı kimyasal maddeler üzerinde etkisi vardır ve astımı önleyici ilaçlar gibi bu metabolizmaları durdururlar.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.