Lida ile Başarılı Zayıflayın

Lida kapsülleri sayesinde istediğiniz forma ulaşacaksınız. Kilo vermek için yapacağınız bazı uygulamalar vardır. Mesela lida zayıflama kapsülleri ile kısa zaman içerisinde kilo vereceksiniz. İstediğiniz kiloya ulaşmak için kesinlikle lida kapsüllerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

İstediğiniz forma ulaşmak için öncelikle yapmanız gereken düzenli beslenmek ve sağlıklı olmaktadır. Ayrıca sağlık için en başta yapmanız gerekenlerden bir taneside doğru tercihtir. Lida zayıflama hapı ile doğru zayıflamanız mümkündür. Nilgün bir şey söylemeden telefonu kapattı. Sonra pişirdiği bütün yiyecekleri yiyerek diyetini sabote etti. Bu adım hangi olayın duyguyu tetiklediğini anlamak için önemlidir.

Neden bu durum meydana geldi? Nilgün eşinin onu ihmal ettiğini ve yalnız bıraktığını, tüm emeklerinin boşa gittiğini düşündürülmüştür. Diyet sırasında halsizlik hissediyorsanız ve bedeniniz kilo vermeye direnç gösteriyorsa lida kullanılması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu adım hangi düşüncenin nasıl bir duygu yaratacağının farkına varmak açısından önemlidir.  Bu durum duygusal ve fiziksel olarak ne hissettirdi? Nilgün birincil olarak öfke ve hayal kırıklığı hissetti. İkincil olarak da yalnızlık ve pişmanlık duymuştur.

Bu duyguların sonucu olarak ne yapmak istendi? Bu adım dürtüleri tanımlar. İnsan her zaman dürtülerine göre yaşamaz, bazen dürtüler sadece düşünce ve isteklerdir.

Kişi ne yapmak istediğini fark ettiği ve bunu gerçekte ne yaptığı ile kıyasladığı zaman sonuçlar umut verici olabilir. Eğer kişi dürtülerini kontrol edebiliyorsa bu iyiye işarettir. Bu örnekte Nilgün ilkönce evde ne varsa kırıp dökmek, sonra da evden çekip giderek kocasını terk etmek istedi ama yapmadı.

Bir ölçüde kendisini kontrol ettiği söylenebilir. Ne yapmak istenildi ve ne yapıldı? Bu adımda kişinin duyguları sonucu nasıl davrandığı ortaya çıkar. Nilgün pişirdiği bütün yiyecekleri acı duyana kadar yedimediğidir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.