Lida ile Başarı Sırları

Lida ile başarı sırlarıBir çok yerde ismini duyuran lida form hapları, ayrı özelliğe sahip olması nedeniyle ilgiyi üzerine toplamıştır. Sağlıklı zayıflamaya yardımcı lida form kapsüllerini kullabilirsiniz. Lida kapsülleri ile kısa sürede zayıflamayı başarabilirsiniz.

Kilo vermeyi kolaylaştırmak için sık sık egzersiz yapın ve lida kapsüllerini düzenli kullanmayı deneyin. Sağlıklı bir şekilde formunuza kavuşabilirsiniz.

Ruhsatı olan fırınların (sadece) yüzde 6,5’i (7 fırın) denetim sonuçlarına göre sorunsuz olarak bulunmuştur. Faaliyeti durdurulması gereken fırın sayısı, ruhsatlı fırınların yarısını (yüzde 50,46) oluşturmaktaydı. Araştırma sonucunda ümraniye’de ruhsatsız olarak çalışan fırınlar saptanmıştır. Fırınların çoğunun yönetmeliklere uygun olmayan şartlarda üretim yaptıkları tespit edilmiştir.

Kilo derdi ile uğraşanlara kesinlikle lida kapsüllerini kullanmalarını öneriyoruz. Dengeli bir şekilde formunuza kavuşacaksınız. Veremediğiniz kiloları kısa sürede vereceksiniz.

Türkiye ziraatçılar derneğinin hazırladığı ‘ekmek rapor2010’ çalışmasına göre istanbul’da bulunan 4 bin 500 ekmek fırınından, bin 500’ü ruhsatsız. Yani her 3 fırından l’i ruhsatsız faaliyet gösteriyor. Rapora göre, kişi başına günlük ekmek tüketimi 350400 gram. Yoksul kesimde bu rakam 800 grama kadar yükseliyor. bu pilot çalışmalar bile, tek başına, türkiye’de üretilen ekmekteki sorunları göstermesi açısından yeterlidir.

Ülkenin en büyük kentinin merkezinde görülen, diğer şehirlerde çok farklı değil. Meselâ, selçuk üniversitesi ziraat fakültesi gıda mühendisliği bölümünün 1353 denek üzerinde yaptığı ‘konya’da tüketici açısından ekmek kalitesi'”7 konulu araştırmasında ilginç bulgular elde edilmiştir. Araştırma, ekmeklerin içinden en fazla ip, daha sonra saç kılı çıktığını tespit ediyor.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.