Lida Hapının Orjinalliğini Nasıl Anlarsınız?

lida hapının orjinalliğini nasıl anlarsınızZayıflama hapları ile zayıflamayı amaçlayan bir çok kişi hangi zayıflama hapını kullanacağım diye ikilemde kalır. Kullanacağı ürüne karar verdikten sonra kullansam mı kullanmasam mı diye öncelikle bir düşünür. Sonrasında kullanacağı ürün hakkıda araştırmaya girer ve orjinalliği konusunda bilgiler almaya başlar.

Orjinal olmayan bir lida kapsülün etkisinden çok yan etkisini görürsünüz. Yani bir ayda kullansanız 2 ayda kullansanız vücudunuzda herhangi bir değişiklik göremezsiniz. Normal bir ağrı kesici gibi etkisi olabilir. Ancak orjinal lida form kapülleri düzenli kullanıldığında bir haftada etki göstermektedir. Pantolanlarınızın bollaştığını farkedersiniz.

Sağlıklı zayıflamaya yardımcı lida kapsülleri ile kısa zamanda kilo verebilir ve forma girebilirsiniz. Sizlerin yapacağı sadece beslenmenize dikkat etmek ve düzenli olarak lida kapsüllerini kullanaktır. Son zamanlarda hızlı bir artış gösteren kilolara lida kapsül etki gösterecektir. Düzgün ve sağlam zayıflamak için lida kapsülleri kullanılmalıdır.

Statinin sorun yaratıp yaratmadığını belirlemenin en iyi yolu hastaya kas semptomlarıyla ilgili sorular sormaktır. Kas kaybını saptamak için kandaki kas proteini (kreatinin kinaz ck) düzeyinin ölçülmesi yararlı olabilir. Ayrıca kabızlık, uykusuzluk, baş dönmesi, cinsel güçte azalma hatta saç dökülmesi gibi yan etkiler ortaya çıkabilir.

Statinler, fetüse zarar verebileceği için gebelerde kullanılmamalıdır. Değişik statinlerin kendine özgü kimyasal yapısı vardır ve hepsi aynı yolla metabolize olmaz. Bir statinin yan etki yapması başka bir statinin de aynı yan etkiyi yapacağı anlamına gelmez.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.