Lida Hapı ve Özellikleri

lida hapıLida kapsülleri ile bir çok özellik saymak mümkündür. Lida haplarının en büyük özelliği kesinlikle diyetsiz kilo vermeye yardımcı olmasıdır. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için mutlaka lida kullanmalısınız. Aynı zamanda zayıflamayı kısa sürede başarmaya yardımcı olacaktır.

Diyet yaparken düzgün fiziğe kavuşabilmek için aylarca beklemenize gerek kalmayacak ve lida ile hemen kavuşacaksınız. Mutlaka kullanmalısınız. Zayıflama hapı lida ile sağlık‘ lı kilo vermeyi başarabilirsiniz. Su sadece başınızdan akıp gitmesin.

Suyun bedeninizin içine girdiğini hayal edin. Sanki su, başınızın üstünden tüm bedeninize giriyormuş gibi olsun. Suyun bütün düşüncelerinizi yıkamasına izin verin. Kafanızdaki tüm negatif düşünceleri yıkadığınızı düşünün. Sonra su yavaş yavaş gözlerinize insin, burnunuz, boğazınız tüm bedeninizi temizlesin.

Boğazınızda, başkalarına söylemediğiniz tüm cümleleri temizlesin. İzin verin suyla birlikte haykırmak istediğiniz tüm cümleler akıp gitsin. Tıkalı hiçbir şey kalmasın. Sonra göğüs boşluğunuza insin. Göğsünüzde hissettiğiniz tüm sıkıntıları suyun akışına bırakın. Bütün hayal kırıklıklarınızı, kalp kırıklıklarınızı, özlemlerinizi, depresyonunuzu, göğsünüzde oturan o kocaman taşı, panik ataklarınızı…

Hepsini suyun akışına teslim edin. Göğüs kafesinizde kocaman bir boşluk hissedin. Ve su aşağılara doğru akmaya devam etsin. Karnınızın içerisinden geçsin. Midenizin içini temizlesin, bugüne kadar hiç düşünmeden yediğiniz ağır yemeklerin hepsini alsın götürsün.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.