Lida Hapı Kilo Verdirir mi?

Lida hapı sayesince zayıflayan insanların sayısını saymakla bitiremeyiz. Yağ yakmada başarı sağlayan Lida zayıflama kapsülleri ciddi anlamda ideal kullanım için sağlıklı bir haptır. Hastalığı beyinde iltihaplanma olarak başlar. Romatizmal arterit mafsal romatizmasıve lupus gibi tüm otoimmun hastalıklarda dokularda ve organlarda olan hasar yersiz bir iltihaplanmanın sonucudur. Romatizmal arterit gençlerde daha yaygındır, ama bu iltihaplı hastalıkların çoğu yaşla birlikte daha da yaygın hale gelir; aslında önlemek istediğimiz yaşla bağlantılı hastalıkların çoğunun sorumlusudur.

Oksidatif stresin iki cephesi vardır: Hayatımızın ilk yıllarında, sağlığa karşı dış tehditler için savunma hareketi yaratılmasında vücuda yararlı olabilir; ama biz yaşlandıkça gerek olmadığı zamanda da bu savunmaların sürekli harekete geçirip hasar veren iltihaplara neden olarak giderek zararlı bir hal alır. Kilo vermek için yıllarca uğraşmanıza gerek kalmadı artık Lida zayıflama hapı diyetten kurtarıyor.  Ayrıca sizin için en doğal ve tamamen bitkisel içerikli olan bu hapın zayıflatmada etkili bir performansı olduğu söylenen Orjinal Lida hapının bu söylentilerle kesinlikle alakası çoktur. Nick Lane ve diğerleri bu düzeni “çift etkenli” yaşlanma teorisi diye adlandırırlar. Lane şöyle yazar: Oksidatif stres gençlikte enfeksiyonlardan kurtulmamız için elzem olduğu ve bu nedenle çocuk yapmak üzere hayatta kalmamız olasılığını olumlu etkilediği için, yaşlılıkta kendi zararımıza olduğu halde, doğal seleksiyon tarafından seçilir.

Bu fikir mantıklı olsa da, neden yaşlandığımız sorusuna nihai bir cevap olduğundan pek emin değilim. Burada yazdığım her şey, yaşa bağlı glikasyon son ürünleri hasarı ile proteinlerimizin ve şekerin karamelizasyonu ya da hücrelerdeki lipofuskin birikimi veya oksidatif stresin zehirli etkileri gibi yaşlanmayla özdeşleşen değişiklikleri anlatır.

Peki bu değişiklikler neden oluyor? Örneğin neden eski mitokondri sızıntılı bir hal alarak serbest radikallerin kaçmasına izin verip yersiz bir iltihaplanma başlatıyor?Evimin yanındaki bir ağaç artık yaşlanıyor.Mükemmel şekilli bir Arizona servisi Cupressus arizonica, yaklaşık on sekiz metre yüksekliğinde, maviyeşil yapraklarını hiç dökmeyen, susuzluğa dayanıklı, ağaç uzmanlarının “piramit şeklinde” ya da “çan kulesi şeklinde” dedikleri bir ağaç bu olabilir.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.