Lida Hapı ile Kilo Yönetimi

İncelmek ve kendini iyi hissetmek edinilebilir yetilerdir. Fazla kilolu her insan incelme konusunda iradenin tek başına yeterli Lida hapı ile kilo yönetimiolmadığını bilir. Çünkü kilo gibi son derece karmaşık bir olguda irade dışında başka birçok faktör rol oynar. Sizde lida kapsül kullanarak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Konuya yaklaşımları göz önünde bulundurulduğunda diyetler ve benzeri müdahalelerin soruna bir çözüm getirmediği, getiremeyeceği apaçık ortadadır. Eğer diyetler zayıflamanıza yardımcı olmuyorsa lida zayıflama hapı ile zayıflamanız mümkündür. Çünkü kilo sorunu yaşayan insanların birçoğu aslında bedensel açlıktan değil, duygusal nedenlerle yemek yer. Yemek daha çok stres ve sorunlarla baş edebilmek ya da zor bir günün sonunda kendini ödüllendirmek için kullanılır.

Ayrıca kilo birçok insan için yıllardır çözülememiş, kronik bir sorundur. Kilo sorunları lida kapsül yardımı ile çözülebilir. Diğer bütün kronik sorunlarda olduğu gibi kiloda da, kişinin işiyle, eşiyle, sosyal çevresiyle, kısacası bütün varoluşuyla olan ilişkisi bu sorun çerçevesinde örgütlenmiştir. Dolayısıyla bu sorun sırf “irade göstererek” çözülemez. Yanlış gıdaları tüketmek, belirli yeme alışkanlıkları, yorgunluk ve bedensel hareketsizlik de sorunun büyümesine yol açan faktörlerdendir.

Kilo, günümüzde birçok insan için en önemli sorunların başında gelir. Sağlık, sağlıklı yaşam, kilo yönetimi ve yaşam memnuniyeti alanında çalışan uzmanlar bu duruma bilimsel ve pratik perspektiften nasıl yaklaşmaları gerektiğini gözden geçirmelidirler. Lida sayesinde doğru kilo yönetimi gerçekleştirmeniz mümkündür. Son yıllarda, özellikle de Almanya’da, konuya iletişim psikolojisinin nasıl bir katkısı olabileceği tartışılmaktadır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.