Lida Hakkında Bütün Gerçekler

lida hakkında gerçeklerLida form kapsülleri ile kilo vermek hızlı ve kolay sağlanabilir. Düzenli olarak lida kapsüllerini kullanmaya özen gösterirseniz kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. Son zamanlarda hızla yayılan kilolara kesinlikle lida form hapları ile çözüm bulacaksınız.

Çakralar arasında ilerlerken kök çakra ve sakral çakranın dengede olduğu durumda “İçsel gücüm ve ait olma duygum, yaratıcı süreci ve Daha Büyük Plan içindeki rolümü fark ederek ve onurlandırarak her türlü ilişkiye tam olarak katılmama izin veriyor” cümlesini kurabildiğimizi görürüz.

Zayıflama hapı lida ile lezzetli yemekler tüketebilirsiniz. Lida form kapsülleri kullanırken kilo alma riski ortadan tamamen kalkar. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Güneş sinir ağı kişilik ya da egoyu kapsayan üçlüyü tamamlamak için gereken, kendi tekliğimizin gücünü açığa çıkaran ve yansıtma şeklini dış dünyada gösteren son boyutu ortaya koyar. Bu merkez bize dünyaya bu gelişimizde ruhun yolculuğu için bir araç olan kimliği sağlamakla ve böylece ruhun amacına en fazla etkiyi yapacak şekilde ulaşmasını mümkün kılmakla görevlidir.

Bu tür bir kimlik ya da sağlıklı bir ego olmadan ruhumuzun içinde mevcut bir “Ben” duygusu olmayacağından, başkalannın fikirlerini izlemeye çok kolay bir şekilde yöneliriz ve ben bunun bağışıklık sistemindeki hastalıkların çoğunun ortaya çıkışındaki en büyük faktör olmuştur.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.