Lida Faydaları ve Kullanıcı Yorumları

Lida ile genelde orta yapıdadırlar, faaliyetlerini orta bir halde gerçekleştirirler. Sıcak havadan nefret ederler, keskin bir iştah ve sindirimleri vardır. Yani bilgileri orta bir hızla kavrarlar, orta derecede bir hafızaları vardır. Öğün atlayamazlar. Kolay kızarlar ve öfkelenmeye eğilimlidirler. Karakter olarak, öncülük, liderlik özellikleri ve keskin bir karekterleri vardır, genelde keskin veya soğuk yiyecek içecekleri tercih ederler. Her ırka göre değişen saç ve vücut özellikleri vardır. Örneğin Avrupa’da kırmızımsı bir yapı, açık renk kumral saçlar, çiller varken, esmer ırkta da kendine ait özellikler gösterir. Kıl kökü iltihaplarına eğilimleri vardır. İyi konuşmacıdırlar.

Lida diyet hapı düzgün görme, sağlıklı sindirim, dengede ısı, açlık, susama hissi, bedenin yumuşaklığı, kayganlığı, neşe, zekâ olur. Görme zayıflığı, yavaş sindirim, düşük beden ısısı, açlık ve susuzlukta azalma, bedenin yumuşaklığında, nemlenmede azlık, mutlulukta, keyifte, neşede azalma ve donuk bir entelekt söz konusudur. Bozuk görme, çok sert, keskin veya bozuk sindirim, aşırı ısı hatta yanma hissi, aşırı acıkma ve susama, sarımsı bir yapı, kızgınlık, öfke, asabiyet ve aşırı sert, keskin, rahatsız durumda bir entelekt, zekâ.

Lida zayıflama kapsülü yorgunluk, faaliyet, çok konuşma, aşırı düşünme, yüksek mı, ateşe maruz kalma ve vücutta yanma hissi, asit dengesizliği, öfke, kıskançlık, nefret gibi sıcak ve olumsuz duygular, uzun şiire aç kalma; acı, sıcak, ekşi, tuzlu ve yakıcı, aşırı sıcak gıdıları, sigara, tütün, alkol gibi maddeleri fazla miktarda tüketmek Pitta’yı artırır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.