Lida Diyetleri Sırasında Sosyal Destek

Egzersiz yapmanın ya da spor merkezine giderek bir egzersiz programına başlamanın sebeplerinden birisi de sosyalleşme ve yeni Lida diyetleriarkadaşlar edinme ihtiyacıdır. Egzersiz yapmak lida açısından çok önemlidir. Egzersiz yapmak yeni insanlarla tanışmak ve arkadaş edinmenin en iyi yollarından birisi olduğu gibi egzersize devamlılığı sağlamak için de önemli bir motivasyon sebebidir ve ayrıca egzersiz katılımcılarının neredeyse % 90′ inin grupla ya da bir eşle egzersiz yapmayı tercih ettiği görülmüştür. Sizde lida kapsül kullanımı sırasında egzersiz yapmayı tercih edin.

Araştırmalar özellikle kadınların fiziksel bir zarar görmeyecekleri, yeni arkadaşlıklar kurmalarına fırsat sunan ve rekabetçi olmayan egzersizleri tercih ettiğini göstermektedir. Bu araştırmalar gösteriyor ki egzersizle beraber uygulanan lida diyet kapsülü çok faydalıdır.

Grupla ya da bir eşle birlikte egzersiz yapmak, katılımcılara çok daha eğlenceli gelmekte ve diğer katılımcıların sosyal desteği egzersize katılım ve devamlılığı olumlu olarak etkilemektedir. Bireylerin egzersiz yapma amaçları ne olursa olsun bir egzersiz programı planlanırken, sağlıklı olma, kilo kaybetmek ya da daha iyi bir kondisyona sahip olma gibi sebeplerin yanı sıra bireylerin sosyalleşme ve sosyal destek gibi ihtiyaçları da mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Lida diyetleri sırasında sosyal destek çok önemlidir.

Çünkü pek çok katılımcı spor ve egzersiz yapma amacı ne olursa olsun, bir spor merkezine saatlerce tek başına egzersiz yapmak için devam etmemektedir. Katılımcılar için sosyalleşmek ve yeni arkadaşlar edinmek en az sağlıklı olma, kilo verme ya da diğer sebepler kadar önemli bir sebeptir ve katılımcıların bu ihtiyaçları asla göz ardı edilmemelidir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.