Lida Diyet Hapı

Lida diyet hapıLida zayıflama hapı ile sağlıklı zayıflayabilirsiniz. Kilo problemlerine karşı etkili performans gösteren lifa form haplarını mutlaka denemelisiniz. ideal kiloya gelebilmek için öncelikle beslenm eşeklinize dikkat etmelisiniz.

Sağlıklı zayıflama hapı lida ile diyet yapan kişiler kısa zaman içerisinde forma girmeyi başardırlar. Sizlerde forma girmek istiyorsanız hemen lida form kapsülü alarak kullanmaya başlamalısınız. Etkili ve başarılı zayıflama kapsülü lida ile zayıflamayı başarabileceksiniz.

Sosyalleştiği zeminin kadim bağı ile ilişiği koparılan bireyler, sürekli yeni uyaranlar, yeni mesajlarla tüketim kültürü içinde akıntıya kapılmadan yaşamanın yolu, yaşam tarzını başka ilkeler ve değişkenler etrafında kurmaktan geçiyor. İlk ilke, ihtiyacından fazlasını istememek.

İkinci ilke ise, ihtiyaçların sınırsız olmadığı, sınırsız olanın istekler olduğu. Çünkü ihtiyaç her zaman sınırlı ve sonlu.Eskiler muhafaza eder, korurlardı. Bu, doğa karşısında sergiledikleri tavırda olduğu gibi, sahip oldukları eşyalar için de geçerliydi. Kendilerinin dışındakilere bir emanet duygusu ile yaklaşır, ihtiyaçları kadar kullanırlardı.

İstenilen kiloya istediğiniz sürede gelebilmek için mutlaka lida hapları ile tanışmalısınız. Lida kapsülleri sağlıklı ve başarılı zayıflama kapsülüdür. En sağlam şekilde zayıflamanızı sağlayacaktır.

Eskilerin dünyasında zanaatkarlar, ürünü sadece yapmaz aynı zamanda tamir de ederek ürünlerin uzun süre kullanımına olanak sağlarlardı. Bugün ise ‘eskiyi getir yeniyi götür’ kampanyalarıyla muhafaza etmeye ve korumaya dayalı bu kültür de kayboldu.

Kanaate, muhafaza etmeye, emanete dayalı bu kültürün; harcamaya, aşırılığa, sahip olmaya dayalı kültürlere olan mesafesi açık ve nettir. Tüketim, bir taraftan ‘ben kimim?’ sorusunun cevabını oluşturacak kadar merkezi bir yere oturduğu için imtihanımızı zorlaştırıyor. Diğer taraftan türkiye’de laiklerdindarlar şeklindeki karşıtlık, sınıfsal ve kimlikçi bir anlayışa yaslanıyor.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.