Lida Diyet Hapı ve Yiyecek Seçimleriniz

Lida hapı çocuklar porsiyon ölçüsünün açık uçlu ve pazarlığa müsait olduğunu düşünmeye eğilimlidirler bu daha çok o gün hangi yemeğin olduğuyla ve ebeveynlerinden ne koparabilecekleri ile ilgilidir. Eğer bir gofret altmış gramlık pakette satılıyorsa, altmış gram doğru porsiyon miktarı olmalıdır. Eğer yüz yirmi gramlık pakette satılıyorsa, yüz yirmi gram doğru porsiyon miktarı olmalıdır.

Lida diyet hapı atıştırmalık olarak çocuğunuza arasına fındık ezmesi sürülmüş sandviç hazırladığınızı ve bunun yarısını verdiğinizi varsayalım. Porsiyon ölçüsü sandviçin yarısı mıdır? Eğer sandviçin diğer yarısı tezgâhın üstünde duruyorsa, hayır. Bu noktada, bir porsiyon geriye kalan, yenebilecek her şeyi içerir. Eğer büyük, ekonomik paket kuru üzüm alıp çocuğunuza çeyrek kâse verirseniz ne olur? Büyük paket görünür yerdeyse, daha fazlası için sıkı bîr kampanyayla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Porsiyon miktarını nasıl daha makul ve daha az tartışılabilir hale getirebiliriz?

Lida zayıflama kapsülü eğer tasarruf etmek için toptan alışveriş yapıyorsanız, küçük saklama poşeti numarasını kullanabilirsiniz. Unutmayın ki, hiçbirimiz “doğru” porsiyon miktarını gerçekten bilmiyoruz. Ambalajlara ya da sunulan şeye bakıp, onun bir porsiyonluk miktar olduğunu varsayıyoruz. Bu durumu, atıştırmalıklarını tabakta değıl küçük saklama poşetlerinin içinde hatta küçük Tuppenvare’larda vermek suretiyle çocuklarımız üzerinde kullanabiliriz.

Yetişkinler gibi, çocuklar da daha fazla yemek isteyip istemediklerine karar vermek için harici işaretleri kullanırlar.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.