Lida Çok Hesaplı

Orjinal lida kapsülleri sayesinde kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. İdeal kiloya kısa sürede gelmek istiyorsanız mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz. Sağlıklı ve ömür boyu huzurlu yaşamak için mutlaka lidayı denemelisiniz.  Yayın önyargısında en son iğrenç olay, çeşitli makalelerde gösterildiği şekilde ssrı antidepresan ilaçlan alanında yaşanmıştır.

2008 yılının başında new englandjournal of medkine dergisinde bir grup akademisyen bir makale yayınlamıştır. Bu makale, dana önce fda ile kayıtlı ssrı’ler üzerine yapılmış bütün deneyleri listelemiş ve akademik literatürdeki aynı deneyleri incelemiştir.

Otuz yedi araştırma fda tarafından olumlu olarak değerlendirilmiştir: bir istisna dışında bu olumlu araştırmalar düzgün bir şekilde yazılmış ve yayınlanmıştır. Bu arada olumsuz ya da şüpheli sonuçları olan yirmi iki araştırma hiçbir şekilde yayınlanmamıştır; on bir tanesi yazılmış ve olumlu sonuç verdikleri şeklinde açıklanarak yayınlanmıştır.

Enerji veren ve yağ yakan özelliği ile lida zayıflama kapsülleri günümüzün en popüler zayıflatıcısıdır. Sizlerde sağlıklı zayıflamak istiyorsanız mutlaka lida haplarını kullanmaya başlamalısınız. Diyet yapmaya gerek kalmadan hızlı şekilde kilo vermenizi sağlarken daha enerjik ve huzurlu birşekilde zayıflamanızı sağlayacaktır.

Küstahlığın dik alası. Eğer hastalarına ilaç yazarken yardımcı olmaları ve güvenli kararlar vermeleri isteniyorsa doktorların güvenilir bilgiye ihtiyaçları vardır. Onları bu bilgilerden yoksun bırakmak ve kandırmak büyük bir etik suçtur. Eğer ben şimdi bilim hakkında hafif ve mizahi bir kitap yazmıyor olsaydım öfke fırtınalarına sürüklenmiş olabilirdim.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.