Lida Bitkisel Zayıflama Tableti ile Diyet Faktörleri

Lida zayıflama kapsülü evden kaçtığı için halen daha kendisine kırgın olmasına rağmen bunu hiçbir zaman belli etmemeye özen gösteren babası, annesi ile Aysel’e haber yollatarak damat ile birlikte el öpmeye çağırınca barıştılar.

Birol, sanat okulunu bitirmişti ama iyi bir motor ustası olmasına rağmen kayınpederinin de yardımı ile açtığı tamir atölyesini hiçbir zaman geliştiremedi.

Lida diyet yemekleri çünkü çok iyi bir usta olmasına rağmen genellikle öğle saatlerinde içmeye başladığından muhafazakâr bir çevrede de oldukları için müşterilerce de pek tercih edilmiyordu. Birkaç kere alkollü olarak kendi aracı ile kaza yaptı ve bir seferinde ehliyetine altı ay el konuldu. Daha sonra da atölyesine tamir için bırakılan bir aracı kendi işi bittikten sonra uzak bir semtteki sanayiye boya yapılması için kaportacıya götürürken, direksiyonda bira içerken bir yayaya çarparak ağır yaraladı. Kaza mahallinde aşırı kilolu yakalandığı için çıkartıldığı mahkemede tutuklandı ve altı ay hapiste kaldı. Bütün bu süreç Birol’un ekonomik olarak tamamen tükenmesine neden oldu.

Lida hapı zaten Aysel, çok istemesine rağmen evliliklerinin on yedinci yılında halen anne de olmamıştı. Gittikleri doktorlar eşinin kilo sayısının yetersiz olduğunu söylüyorlardı. Aysel de bunun sorumlusunun kocasının içtiği alkol olduğunu düşünüyordu. Gerçekten de evlilikleri süresince Birol’un vücudundaki tüyler zamanla döküldü, memeleri neredeyse kadın vücudu gibi büyüdü ve testisleri küçüldü. Bu durum da Aysel’in hayatta en çok sahip olmak istediği çocuk sevdasından vazgeçmesine neden oldu.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.