Kolay Zayıflamanın Sırrı Lida

Kolay zayıflamanın sırrı lidaMükemmel bir diyet yoktur. Fakat lida kapsül diyeti mükemmele yakındır. Her sporcunun gereksinimi farklıdır. En iyi diyet, hidrasyonu (yeterli sıvı alımı) sağlayan yeterli enerji ve besin öğelerini içeren bir diyettir. Tek bir yiyecekle bu sağlanamadığı için günlük diyette çeşitli yiyecekler yer almalıdır. Bu diyet lida form hapı ile desteklenirse kilo verimi daha hızlı olacaktır.

Sporcu ve antrenörler, beslenmenin sağlık ve performansa etkisinin çok iyi farkındadırlar. Gerçekten de kalite ve miktar olarak yeterli diyet tüketmek egzersiz öncesi, sırası ve sonrası performansı maksimum düzeye çıkarmada çok etkilidir. Bu egzersizleri lida ile desteklemek daha kolay zayıflamanıza yardımcı olur. Lida alımı sırasında dikkat etmeniz gereken bir husus lida’ nın orjinal olup olmadığıdır. Pahalı satılan her lida orjinal değildir. Her ucuz lida da sahte değildir.

Glikojen, vitamin, demir, kobalt, çinko gibi çeşitli maddeleri depo eder. Kanı metabolizma artıkları ve toksik maddelerden temizler. Toksinleri etkisiz hale getirir. Bu zararlı maddelerin idrar ve dışkı ile dışarı atılmasını sağlar. Karaciğer de toksin birikmesi sonucu sarılık, hepatit ve siroz gibi hastalıklar ortaya çıkar. Balda kolin bulunur. Bu madde karaciğer için önemli bir besindir.

Erkeklerde 90 cm, kadınlarda 80 cm’ yi geçen göbek çevresi ve halsizlik karaciğer rahatsızlığının habercisi olabilir. İtalya da yapılan bir araştırmada şişmanların % 75′ inde karaciğer yağlanması görülmüştür.

Karaciğer yağlanmasına bağlı hepatit olabilir, ancak bu bulaşıcı değildir. Kolesterol oranı yüksek besinler, karaciğer yağlanmasına sebep olur. Hayvansal gıdalar, tereyağı, kuyruk yağı, sakatat, yağlı kuruyemiş tüketimi ve yumurta tüketimine dikkat edilmelidir. Doping ilaçları karaciğerin yağlanma sebeplerindendir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.