Kolay Kilo Vermenin Temeli Lida

Kolay kilo vermeGözleriniz kapalı, zihninizin ortasında altın bir ışık topu görün. Şimdi bu ışığın içinde kendinizi şimdi olduğunuz halde görün. Vücudunuzu şimdiki haliyle, kilonuzu şimdiki haliyle, bütün varlığınızı şimdiki haliyle görün. Şimdi göğsünüzün ortasında bir ışık topunun oluştuğunu görün. Işığın bütün vücudunuzu kaplayan altın bir parıltı şeklinde genişleyerek sonunda fiziksel benliğinizin görüntüsünden uzaklaşmasını izleyin.

Şimdi bu ışığın içinde yeni bir vücudun oluşmaya başladığını görün: hakiki benliğinizin bedeni, hem ışık saçan hem de lida’ ya yardımcı olan bir faktör. Lida kapsül kullanımı’ ndan içinize mükemmel benliğinizin bir görselini yerleştirmesini isteyin… verici… bağışlayıcı… şefkatli… inançlı… bütün… korkusuz… ve sevgiyle dolu. Bu beden neye benziyor? Çok zayıf biri olabilir; zayıf olmayan ama daha ziyade güçlü ve yine sağlıklı ve dengeli biri olabilir. Bu sebeple zayıflamak için sağlıksız diyetlere kalkışmayın ve daha sağlıklı kilo verme yollarını deneyin. Bu tür bir içsel doymuşluk elde ettiğinizde, ne olursa olsun, dış benliğiniz çaresiz güzel olacaktır.

Lida form kapsül bu imgeyi içinize yerleştirdiğinde, o imge ruhunuzu dolduracaktır. Zaten var olan bir astral, enerji beden gibi olacaktır. Henüz fiziksel tezahür için yüklenmemiştir ama ruhsal gökyüzünde mevcuttur. Sonsuz olasılık âleminde mevcuttur. Saf potansiyel âleminde mevcuttur. Ve Kutsal Ruh âleminde var olan aslında daha gerçek olduğundan, siz gerçeklik duygunuzu fiziksel dünyada var olan dar görüşlü bir odak noktasından Kutsal Ruh âleminde var olan açık fikirli bir kucaklaşmaya değiştiriyorsunuz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.