Kilolar ve Stres

Kilolar ve stresFazla kilolar yüzünden strese girmenize gerek yok. Artık lida hapları ile diyetsiz kilo vereceksiniz. Lida hapını kullanırken her zaman dinç hissedeceksiniz.

Veremediğiniz kiloları, egzersiz yada diyet ile yapamadığınız takdirede lida ile vereceksiniz. Bunun sonucu olarak, söz konusu çöpler, “yakılmadan” önce ya dışanda hücrenin ana gövdesi içinde, ya da lizozomun içinde “hapsedilmiş” durumda, daha fazla vakit geçirmektedirler.

Diyet yapmadan sağlıklı zayıflamak için mutlaka lida kullanmalısınız. Orjinal lida kapsülleri ile kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. Diyet ile veremediğiniz kiloları lida kapsülü ile kısa sürede vereceksiniz.

Bu süre içinde bu atıkların yapısında kimyasal değişimler meydana gelmeye devam ederek onları giderek artan bir şekilde ezer ve lizozom hidrolazlannm yapı içindeki zayıf noktalara ulaşmasını giderek zorlaştırır.

Sonuç olarak, lizozomlann parçalamak üzere teorik olarak iyi şekilde donatılmış bulunduğu standart hücresel çöpler dahi verimli bir şekilde parçalanamaz hale gelir, birikmeye başlar, bu durum ise lizozomun hidrolitik enzimlerini ve asiditesini daha da dağıtır. Brunk ve terman, kültür deneylerinde aşın lipofusin ile yüklenmenin lizozomun fazla dolarak patlaması nedeni ile hücre ölümünü dahi tetikleyebileceğini göstermiştir.

Zayıflama hapı lida diyetlerinde lif tüketimi çok faydalıdır. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için mutlaka lida orjinal olmasına dikkat etmelisiniz.  Bu modelin altında yatan zorlayıcı verilerden hemen hoşlanmıştım ve cambridge biyoloji tezimde kısa bir alıntı yapmıştım. Fakat lizozom anzalannın yaşlanmada gerçekten önemli bir katkı oluşturduğuna henüz ikna olmamıştım, çünkü eğer teori doğru idiyse, içinde lipofusini gerçekten yaşa bağlı hastalıklarla ilişkilendiren kanıtlar bulunması gerekirdi, aramaya başladığım zaman ise, ilk bakışta bu yönde hiçbir kanıt bulamamıştım.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.