Kilo Vermek için Lidaya İhtiyacınız Olabilir

Günümüzde çok sık görülen kilo problemleri ve vermek isteyenlerin çabası görülmektedir. Fakat çabaların boşa çıkması da zücü bir durumdur. Ama lida zayıflam ahapları ile kilo vermeyi kesinlile başarabilrisiniz. Düzenli şekilde lida zayıflama kapsüllerini kullandığınız taktirde inanılmaz derecede etkisini göreceksiniz.

Fazlalıklardan kısa sürede kurtulacaksınız. Forma girmek için mutlaka orjinal lida kapsüllerini denemelisiniz. Amerika, dünyadaki diğer ülkelere göre daha fazla reçeteli ilaç tüketmektedir. Reçeteli ilaç bağımlılığı, ABD’de “Doğrudan Tüketiciye (DT)” yapılmasına maalesef izin verilen ilaç reklâmlarının bir sonucudur.

Düzenli bir şekilde egzersiz yaparken lida kullanımı kilo vermeyi hızlandıracaktır. Lida kullanırken aslında egzersiz yapmaya gerek yoktur. Çünkü lida kapsülleri o kadar etkili ki egzersiz yapmadan bile kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Sizlerde kısa sürede formunuza ulaşmak istiyorsanız mutlaka lida kapsüllerini kullanmaya başlamalısınız.

Tüketiciye yönelik doğrudan reklâmcılık arttıkça, satışlar da artmaktadır. İlaç tacirlerinin yazdırdığı acıklı reklam senaryolan adeta “mucizevi” ilaçlarla son bulur.

ABD’de ister dergi okuyun, ister televizyon seyredin, ya da radyo dinleyin, bu tip kurnaz, yanıltıcı ilaç reklâmları ile bombardımana tutulacağınız garantidir. İlaç şirketlerinin doğrudan tüketiciye yaptığı reklâmlar oldukça yeni sayılır. 1962’den beri bu, yalnız FDA sorumluluğundadır.

Pervasız bir çıkar ilişkisi içinde, 1997’de FDA doğrudan tüketicilere reklâm yapma görevini, ilaç şirketlerine emanet etmiş durumdadır. Resmi olarak bu “tüketicilerin sağlık ve güvenliğini sağlamak için, sağlık farkındalığını artırmak” yoluyla yapılmaktadır. Gayrıresmi olarak yapılmakla olan şey ise, sağlıklı insanları hastalara dönüştürerek daha fazla ilaç satmaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.