Kilo Verme Örnekleri

Kilo vermek sandığımız kadar zor olmayıp daha kolay olduğunu belirtmek isteriz. Fazla kilolardan kurtulmak ve daha sağlıklı görünmek için yapmamız gereken lida kapsüllerini denemektir. Fazlalıklardan kurtulmak ve daha sağlıklı hayat sürmek için kesinlikle lida haplarını denemekte yarar olacağını düşünüyoruz. Bu yöntem ile yani lida ile en düşük kiloya ulaşın daha dinç hissedin.

İnsanların yapmış oldukları hatalı diyetlere benzemeyen bu zayıflama kapsülleri sayesinde kısa sürede kilo vereceksiniz. Lida hapları kilo verdirirken daha başarılı şekilde zayıflamanıza da yardımcı olmaktadır. Şekeriniz mi düşüyor? Yağsız diyetler yapmayın. Egzersiz programınıza göre yemeğinizi ayarlayın ve aç kanıma egzersiz yapmayın.

Egzersiz ve diyet yapmadan kilo vermek istiyorsanız kesinlikle lida hapını denemelisiniz. Yani hayatınıza farklı bir renk gelmesini istiyorsanız yapacağınız sadece ve sadece lidayı düzenli şekilde kullanmakltır. Glisemik indeksi yüksek olan üzüm, incir, kavun, karpuz, muz, havuç, mısır, patates vb. Besinleri daha az tüketmeye çalışın. Glisemik indeks ve yük tablosuna göz atın. Glisemik indeksi yüksek olanlardan “ya zayıflayamazsam” düşüncesinin vücudunuzda oluşturacağı endişe de kilo kaybını durdurabilir. Kilo koruma kısmında da kontrolü elden bırakmayın. Unutmayın! Çeşitli yöntemler deneyerek kilo verebilirsiniz. Ama kilo koruma dönemi her şeyden önemlidir.

Aynı kiloda kalmak değil, tekrar kilo alıp baştan başlamak daha keyifsizdir. Egzersiz yaparken mutlaka yanınızda şeker veya meyve suyu taşıyın. Sizde de olabilir. İnsülin direnci son yıllarda adını sık sık duymaya başladınız. Bu sorun hızla büyüyor ve yayılıyor. Çocuklara da ulaşmış durumda. Çağın hastalığı diye bahsediliyor. Her geçen gün daha az hareket ediyor, daha az yürüyor, daha çok arabaya biniyoruz. Çocuklar artık “yakan top” nasıl oynanır bilmiyorlar.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.