Kilo Sorununuzun Dermanı Lida

Kilo sorununuzun dermanı lidaKilo porblemlerinin kesin çözümü lida kapsülleridir. Lida hapı ile kilo vermek daha hızlı ve kolaydır. Sağlıklı ve başarılı sonuçlar elde etmeniz için lida haplarını denemelisiniz. Harnup adıyla da bilinir. Bu da obezite yanına yaklaştırmayan doğal bir şeker.

Başarılı şekilde kilo vermek lida hapı ile mümkündür. Kilo verme döneminden sonra lida ile kilo kontrolü düzenli olarak sağlanmalı ve sürekli kontrol altında tutulmalıdır.. Birkaç yüzyıl öncesine kadar tatlılarda beyaz şeker yerine keçiboynuzu kullanılıyordu. Şeker yerine yeniyordu. Çikolata yapımında kullanılıyordu. Çok düşük oranda yağ içerir (%1). Hiç kalorisi yoktur.

Ama ne zaman ki beyaz şeker tüketilmeye başlandı harnup unutuldu. Oysa o kadar çok faydası var ki.Yemeklerden bir saat kadar önce bir iki tane keçiboynuzu çiğnersen örneğin yemek sırasında kan şekerinin normal düzeyde kalmasını sağlarsın, böylece yediklerin yağ olarak depolanmaz.

Keçiboynuzunu toz olarak da satıyorlar. Pekmezini de yapıyorlar. Ancak profesör ibrahim saraçoğlu kendi önerdiği kürlerde bu şekilde kullanımını desteklemiyor. Bütün halinde ve mümkünse hiç zedelenmemiş keçiboynuzu kullanın diyor.

Akciğer kanserini önleyici özelliği olağanüstü bir keşif. Svetya üzerine yapılan kısırlık spekülasyonuna karşılık keçiboynuzu erkeklerde sperm sayısını ve kalitesini artırma özelliği taşır. Stevya ile çok benzer etkilere sahip. Lida kapsüllerinin hem kabızlığa hem ishale iyi gelme özelliği var. Sindirim sistemini etkiliyor ve düzenliyor. Şeker hastalarının kullanması yasaktır.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.