Kilo Problemleri

Lisa’nın günlük yaşamında birçok değişim oldu. Son iki yıldır kendini beğenmiyordu. Çünkü aldığı aşırı kilolardan dolayı zayıflama girişmlerinde bulunmaktaydı ne yaparsa yapsın kilo vermekte zorlanmaktaydı. Ama lida kapsüllerini kullandıktan sonra gerçekten zayıflamaya başlamıştı. Sağlıklı bir şekilde kullanmaya başladı ve orjinal lida hapının etkisini hemen gördü.

Lisa ailesinden ayrı tam tamına 2 sene geçirmişti. Arkadaşları ile görüşmekten çekiniyordu lida kullanmadan önce şişman olduğu için utanıyordur.  Tanımlayabilmek için çok çalışmıştı. Birçok geceyi ailesinin çeşitli konulardaki tavsiye ve desteklerini almak için arayıp aramama kararını vermek üzerinde çalışarak geçirmişti. Kimi zaman, aramamayı savunmasının ardından yükselen bir girdap nöbetinde, onları sabahın 3:00 ya da 4:00’ünde arıyordu.

Kilo vermek için öldürücü diyetlerden sakının ve lida kapsüllerini kullanmaya başlayın. İnanın lisa gibi sizlerde lida kapsülünün gücünde hemen yararlanın.

Fakat çoğunlukla Lisa kendini tutarak artan bir kişisel güven ve benlikdeğeri geliştirdi. Böyle zamanlarda benim açık onayım önemliydi. Bunu serbestçe verirken, ileriki seanslarda ilişkimizin artan (belki de karşılıklı) bağımlılığını incelememiz, tartışmamız, yeniden uzlaşarak çözümlememiz gerektiğini biliyordum.

Tedavinin üçüncü yılına geldiğimizde, Lisa ebeveynlerini sadece bayram tatilleri veya özel olarak ayarlanmış ziyaretlerde görüyor ve haftada bir defadan fazla konuşmuyordu. Aramamanın acısı geçmişti ve ailesiyle ilişkilerinin nasıl olması gerektiğini bclirleyebilmesinin verdiği büyüyen bir özgürleşme hissinin tadını çıkarıyordu.

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.