Kilo Kontrolü ve Lida Etkisi

Lida kapsülleri sayesinde kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. Veremediğiniz kiloları lida hapı ile vereceksiniz. Sağlıklı bir şekilde zayıflamak için mutlaka beslenmenize özen göstermelisiniz. Diyetsiz ve sporsuz şekilde zayıflamak istiyorsanız mutlaka lida hapını denemelisiniz.

Kalori ve yağ yakan özelliği ile lida zayıflama haplarını kullanabilirsiniz. Fazla kilo derdinden kısa sürede kurtulmanın tek yolu kesinlikle lidayı düzenli kullanmaktır.

Sonunda stratejilerine puan vermeleri istendiğinde, yüzde 70’i, çocuğun zamanında gelmelerini sağlamada cezanın ödülden daha etkili olduğu sonucuna varmıştı. Bu denekler, çocuğun gelişi tamamen rastlantısal olduğuna, orta değere yığılmadan başka bir şey göstermeyen duruma karşın kendi müdahalelerinin çocuğun zamanında gelişi üzerinde bir etkisi olduğuna inanmışlardı.

Aynı şekilde homeopati de plasebodan daha fazla bir iyileştirme etkisi göstermediğinde insanlar sağlıkları üzerinde yararlı bir etki gösterdiğine inanmaktadır.  Özetleyecek olursak:Yalnızca rastlantısal bir gürültü olmasına karşın kalıplar görüyoruz. Olmadığı halde nedenselliğe dayalı ilişkiler görüyoruz. Bunlar, olayları ve durumları resmen ölçmenin iki iyi gerekçesidir. Bu sezgi için kötü bir haberdir. Daha kötüsü olabilir mi?

Olumlu kanıtlara karşı önyargı olumsuz olanlardan daha çok olumlulardan etkilenmesi ve heyecanlanması, insan anlayışının garip ve süreğen bir yanılgısıdır. Daha kötüsü olabilir. Belirli bir hipotezi onaylayan kanıtları bulmada ve onlara aşırı değer yüklemede doğal bir eğilimimiz var gibi gözüküyor. Bu olguyu bilgisayar destekli üretim alanından ya da bunun yöneldiği mmr korkusundançıkarmak için genel noktayı gösteren daha fazla indirge meli deney yapma şansımız vardır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.