Kilo Dengesini Lida’ yla Sağlayın

Hassas kilo dengesiKan grubu 0 olanların sindirim sistemleri güçlü enzimlere sahiptir. Deyim yerinde ise B gruplarının asitleri taşın üstüne damıtılsa onu bile eritir. O sebeple lida diyet hapı kullanıcıları bu enzimlerin hazmedeceği gıdalar tüketmelidirler. Özellikle B grubundan olanların sabah güneş doğmadan önce kalkmaları çok mühimdir. Güneş doğarken uyumak, hiçbir grubu B grubundan olanlar kadar rahatsız etmez.

AB’ lerin sindirim sistemi çok hassastır. Kilo vermek isteyenler sindirim sistemini lida kapsül kullanarak güçlendirebilirler. Fakat kırmızı et kullanımında A’ lardan biraz daha iyi durumdadırlar. AB’ ler koyun/kuzu etini rahatlıkla yiyebilirken A grubundan olanlar çok hassas olmalıdır. Sindirim sistemi hassas olanlara ve çok sık acıkanlara lida kapsül kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Tüm kan gruplarının başlangıçta yılda (ilkbahar ve sonbahar) iki kere hacamat yaptırması gerekir. Böylece yıl içerisinde kirlenip asitlenen kanı temizlemiş ve tıkanan kılcal damarları aktif hale getirmiş olursunuz.

Lida kapsül kullanımı sırasında yeşil sebzeyi çoğaltınız! Sizin durumunuzda havuç, çiğ ıspanak, hindiba, kereviz, maydonoz, semizotu, soğan, yeşillik, brokoli, kısaca “şifa olan” ve sizin de sevdiğiniz herhangi bir sebze limon suyu ve zeytinyağı eklenerek salata şeklinde her gün yenilebilir. Bu durum lida kapsül diyeti için de geçerlidir. Anadolu’ da bir deyiş var, “Kırkına kadar davar eti yiyenler, kırkında sonra davarın yediğini yemek zorunda kalırlar.” diye… Her grubun yeşillik yemesi zorunludur ama amiyane tabirle A grubundan olanların yeşillik yemesi farzdır…

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.