Kilo Dengenizi Lida’ yla Koruyun

Akşamları rahatlama fırsatı bulabilmek için işgününüzü arkanızda bırakmalısınız. Lida diyetleri sırasında rahatlamak çok önemlidir. Kilo dengenizi lida yla koruyunStresiniz işten kaynaklanıyorsa, yapabileceğiniz değişiklikler konusunda iş arkadaşlarınızla konuşun veya kendi işinizi yapıyorsanız, şartlarınızı yeniden değerlendirin.

İşinizi bitirdiğinizde biraz egzersiz yapmayı, bir yürüyüşe çıkmayı veya en sevdiğiniz müzikle dans etmeyi, böylece zihninizi önünüzde uzanan akşama odaklamayı deneyin. Romantizmi düzenli olarak yeniden canlandırın; eşinizle mum ışığında yemek yiyin ve arkasından lavanta veya sardunya gibi tatlı kokulu bir aromaterapiyle masaj yaptırın. Stres kaynaklı kilo alımlarının önüne geçmek için lida kapsül kullanımı uygundur.

Bolca gülün çünkü araştırmalar, kahkahaların stresi azalttığını göstermiştir. Sibirya’da yetişen ve bütün stres dağıtıcı bitkilerin kralı olan rodiola takviyesini günlük olarak alın. Bu bitkiyi lida kapsül ile beraber kullanmadan önce detaylı bilgi edinin Bu bitki, 1930’lardan beri Rusya’ da incelenmektedir ve stresi atarak vücudun stresi kaldıracak yakıt kaynaklarını korumasını sağlayan sistemleri güçlendirdiği kanıtlanmıştır. Etkili bir antidepresandır ve fazladan kazanç olarak, muhtemelen morali yükselttiği ve enerjiyi artırdığı için güçlü bir afrodizyak olduğu bilinmektedir.

Perimenopoz, menopozdan beş yıl öncesinden başlayan süreci tanımlayan terimdir. Bu dönemde östrojen seviyeleri düşmeye ve bunun sonucu olarak, bir kadının vücudunda muazzam değişiklikler olmaya başlar. Regl öncesi sendromu (PMS) bu dönemde kötüleşebilir ve PMS sorunu olan kadınların % 50 ila 80′ inin, üç farklı araştırmada kanıtlandığı gibi, aralarında magnezyum da olmak üzere önemli besinleri yeterince almadığı görülmüştür.

Hayatınızın bu döneminde kendinize dikkat etmeniz, özellikle de düzenli beslenme sırasında bol miktarda besin almanız ve vücudunuzdaki hem östrojen hem de besin dengesini korumanıza yardımcı olması için takviye kullanmanız hayati önem taşır. Bu dönemde lida form hapı kullamadan önce lida kullanımına uygunluğunuzu kontrol edin. PMS sorununuz varsa, açıklanan tavsiyeleri izleyerek semptomların üstesinden gelmek için beyin kimyanızı destekleyebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.