Kilo Almayı Önlemek İçin Lida

dengesiz beslenme sonucu alınan kiloları tekrar vermekte zorluk çekiyoruz zorluk çekmeden kilo vermek için yapmamız gereken lida zayıflama hapalrından yararlanmaktır. Lida kapsülleri ile kilo verirken daha dinç bir görünümemize yardımcı olacaktır. enerjik dolu kilo vermek için mutlaka lida haplarının güzelliklerinden yararlanmalıyız. Fakat lida orjinal hap olması gerekir sahteleri zararlı olabilir.  Bu tuzlar böbrek fonksiyonları iyi olmayanlarda, yaşlılarda, ve potasyum tutucu bir ilaç alanlarda (spironolactone, amiloride, triamterene gibi potasyum koruyan diüretikler; ace inhibitörleri) hiperpotasemiye yol açabilir. Bu nedenle potasyumdan zengin gıdaları atırarak potasyum alımını artırmak daha doğrudur. Lida hapı hakkında önemli duyuru! diyet yapmadan aç kalmadan zayıflamaya yardımcı olur.

Nurses’ health study” sonuçlarına göre de3, diyetlerinde potasyum, kalsiyum ve magnezyum içeriği daha az olanlarda serebrovasküler olaylar daha sıktı. Diyetteki sodyum, potasyum, kalsiyum, magnezyum ile hipertansiyon ve kardiovasküler hastalık arasındaki ilişki ve gıdalarda bu minerallerin içeriğine örnekler için  bakılmalıdır.

Alkol ılımlı alkol tüketiminin kardiovasküler morbidite ve mortaliteyi azalttığı kanıtlanmış sayılabilir3″ alkol bahsine Orta derecenin üstünde alkol tüketenlerde ise kardiak mortalite düşüklüğünü gene korurken inme artmakta ve genel damar hastalığı mortalitesi kullanmayanlarla eşitlenmektedir. Kırmızı şarabın içerdiği bazı antioksidanlar nedeniyle daha da koruyucu olduğu konusunda ise çalışmaların sonuçlan çelişkili görünmektedir30. Kırmızı şarabın, aterogenez sürecinde önemli bir aracı olan endotelval kaynaklı endotelinl sentezini in vitro durdurduğu bildirilmiştir. Alkol hipertansiyona eğilimli kişilerde kan basıncını yükselten önemli bir faktördür. Ortanın üzerindeki alkol tüketimi giderilebilir en önemli hipertansiyon nedenleri arasında kabul edilmektedir. Kilo kontrolü için muhakkak yukarda da bahsettiğimiz lida zayıflama haplarını kullanmalısınız.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.