Kilo Almaya Engel Lida Hapı

Tedavinin sonunda vücudu, bizi kontrolsüz hücre büyümesi ile tehdit edecek duruma gelmelerinden çok önce bütün hücrelerin pillerinin bitmesini güvence altına alarak bizi neredeyse obeziteden bağışık hale getirecek şekillerde dönüştürmeye ihtiyaç duyacağız. Fakat, zayıflamayı yapan hücrelerin oluşturduğu tehdidi, o hücreleri yok etmek sureti ile ortadan kaldıracağız. Kilo almaya engel olmak için lida kapsül kullanmak da gerekecek.

Fakat, bir hücre art arda çoğalma turlarından geçerken ve her seferinde zayıflamaya biraz daha yaklaşırken lida kullanım düzeyleri yükselir.

Muhtemelen bunun nedeni, zayıflamanın streslerine başta, işlerini yapmakta giderek daha az etkili olmaya başladıkları (ayrıca hücreKilo almaya engel lida hapı bölünme hızları, dolayısı ile çöpün toplanma hızı, azaldığı ve işi yapmak giderek zorlaştığı) için, daha fazla lizozoma duyulan gereksinim olmak üzere yanıt olarak hücrenin enzimi aşırı derecede üretmeye başlamasıdır. Fazla kilolara ve obeziteye zemin hazırlayan faktörler, lida kapsül yardımı ile engellenebilir. Strese girmeden zayıflamak için ise lida form kapsül kullanmak gerekir. Sonunda düzey o kadar yükselir ki, etkinliği idealin altındaki koşullar alanda dahi fark edilebilir duruma gelir.

Kronik Hepatit C, damar plakları ve damar ülserleri gibi yakıt hücrelerinin çoğalmasını hızlandıran ateşli hastalıklar nedeni ile hücreleri stres altında bulunan dokulardan alınan hücrelerde SAbetagal etkinliği, anormal yüksek düzeylerdedir.

En ilgi çeken şey ise, “kriz”, (nasıl olduysa zayıflamadan kurtulmuş olan hücrelerin bölünmeye ve telomerlerinin erimesine maruz kalmaya devam ettiği bir dönem) içindeki hücrelerde görülen sıçramadır. Bu tür hücrelerin pili genellikle çabucak biter, fakat bazen bir mutasyona uğrarlar, telomeraz genlerinin kelepçeleri açılır ve zararlı konuma tam olarak geçmeleri, kaçınılmaz olur. Bu durumda lida kapsül kullanmak uygun olacaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.