Kendinizi Lida ile Ödüllendirin

Kendinizi Lida ile ödüllendirinBazı hastalarım tarafından kullanılan “ödüllendirme sistemini’ siz de yararlı bulabilirsiniz. Bir genç hanım birşeyler yiyip içmek üzere bir büfe veya kahveye uğrama isteği duyduğu zaman bu zaafını bastırıp harcayacağı parayı çantasındaki “ödül zarfına” koyduğunu söyledi. Bozuk paralar çoğalıp kâğıt paralara dönüşünce, kendisine çok arzuladığı bir giyim eşyası satın alıyordu. Bu dolarları biriktirip harcaması, zayıfladıkça gelişen sağlığına ve görünümüne bakılınca anlamlı oluyordu. Lida diyetlerinde de kendinizi ödüllendirmek başarıyı getirir.

Hazırlanmış sıcak hububat ezmesi kadar hatta daha fazla gıda değeri ve enerji bulunmaktadır. Bütün mesele, rehber olarak aklınızı kullanmaktır. Şayet sıcak hububat ezmesinden hoşlanıyorsanız, kaymağı alınmış sütle veya sade olarak suni şekerle tatlandırıp yiyin. Yüksek yağ ve kaymak kalorilerini eklemektense, sizin için bu daha iyidir. Trans yağlar Lida form kapsül diyetlerinde kullanılmamalıdır. Çok yaygın bir başka safsata da, suni tadlandıncılarla tatlandırılmış meyve kompostolarının gıda değerinin şeker şerbeti içindeki benzerlerinden daha düşük olduğu inancıdır. Bu doğru değildir.

Diğer doğal meyvelerden yeterince “enerji’ aldığınız için şekerin vereceği kalorilere ihtiyacınız olmaz. Suni yolla tatlandırılmış yiyecekleri yiyerek sadece yağ üreten kalorileri yitirmiş olursunuz, hayatî değer taşıyan besleyici elemanları değil. İdeal kilonuza indikten sonra, önerilen günlük kalori miktarım aşmamak koşuluyla ince kalmak için uygulayacağınız yeme yöntemi dilerseniz şeker kapsayabilir.

Beslenme uğruna fazla kaloriler eklemenize neden olacak, yukarıda sözü edilen ve benzeri yanlış inançlara bağlı kalmaya devam ederseniz bile bile kendi kendinizi kandırır, sağlığınıza ve görünümünüze zarar verirsiniz. Bu sebeple Lida ile zayıflamayı denemelisiniz.  Bu, tüm aile için geçerlidir. Herhangi bir zaman şüpheye düşecek olursanız, klişeleşmiş hatalı inançlara veya çıkarları gereği sık sık bir görüş ileri süren sözde beslenme uzmanlarına inanacağınıza körü körüne bilimsel gerçekleri güvenilir kaynaklardan bilgi edinin.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.