Kemik Sağlığı ile Kilolar Arasında bir Bağlantı Var mı?

Araştırmacılar kilo döngüsü olduğunu ifade eden kadınların fiziksel olarak da döngüye sahip olmayanlara göre daha hareketli olmaları nedeniyle yo-yo rejiminin gerçek ters etkilerinin aslında daha ağır olduğunu düşünmektedir. Egzersiz HDL kolesterol seviyelerini yükselttiği için verilerde iyi kolesterol seviyelerinin egzersizle yükseltilmiş olmasına rağmen kötü kolesterol seviyelerinde gözlemlenen düşüşe göre rejimin kötü etkileri egzersizin faydalı etkilerinden fazla görülmektedir. Yani rejim yaparken egzersiz yapmak da o kadar sağlıklı değil gibi görünüyor. Vücuda hem beslenme biçimi hem de hareket açısından yüklenmek yerine sadece Lida zayıflatıcı hap kullanarak ve kısa süreli kolay egzersizler yaparak zayıflamak çok daha sağlıklı ve çok daha pratiktir.

Osteoartrit ve kemik erimesinin yirmi ila kırk milyon Amerikalı’yı etkilediği tahmin edilmektedir. Zehrinizi seçin. Yaşam kalitesini artırmak için osteoartrttli birçok kilolu kadın ve erkek kilo vermenin faydalarını görebilecektir (‘Bu noktada fiziksel hareketin kilo verimi olmasa da osteoartritli kadın ve erkeklerin yaşam kalitesini artırdığına da değinmek önemlidir.) Ancak kilo standartlarının üzerinde ağırlığa sahip tüm Amerikalılar için eklemlerinde iyileşme sağlaması amacıyla gelişigüzel kilo verme önerilerine büyük bir kuşkuyla yaklaşılması gerekir. Kemikleri için aldıkları risk, eklemleri için aldıkları riskin çok üzerinde olabilir.

Kilo verme ile ilgili daha birçok farklı risk-fayda analizleri bulunmaktadır. Aşırı zayıflık ve düşük vücut yağı, kadınların cinsiyet hormonlarında anormal düşük seviyelere yol açabilir ki bu da optimal kemik sağlığı ve üreme fonksiyonlarında önemli rol oynar. Bu nedenle zayıflarken kalıcı kilo vermek esas alınmalıdır. Bunu sağlamak için de en sağlıklı ve pratik yol Lida yosun tableti yardımı almaktır. Üreme problemi yaşayan ve sayıca nüfusun % 1.5’ini bulan Amerikalı çift nedeniyle, rejimin artan kısırlık oranlan üzerindeki olası etkilerini de gözden geçirmemiz gerekir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.