‘Diyet & Rejim Hakkında’ Kategorisi için Arşiv

Zayıflama hapı lida

Cumartesi, 09 Şubat 2013

Kullanılan zayıflama ürünleri içerisinde en çok rabet gören ürün olma yolunda hızla ilerleyen Lida zayıflama hapı günümüzde özellikle bayanların kilo problemini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Mevcut kilo fazlası fazlası az olan kullanıcılar kilo vermekten çok form koruma amaçlı olarak kullanmaktalar. Lida kapsül ihtiva ettiği içerkle aslında daha fazlasını yapabilecek güçtedir. 15+ kilo fazlası olan bir kişi Lida hap kullanarak hızlı ve sağlıklı bir şekilde bir aylık bir süre diliminde istediği kiloya inebilir ve kullanım talimatlarına uyduğu sürece bu kiloda sabit olarak kalabilir.

Çağımızın hastalığı obezitede Lida kullanımı genişletilebilir. Obezitenin getirdiği sürekli yemek yeme hissini lida zayıflama hapı tersine çevirerek yeme istediğini en aza indirebilir. Bu şekilde çağımızın vebası olarak adlandırılan obezite hastalığı tarihe karışabilir. Bilindiği üzere obezite hastalığı ülkemizde de gittikçe hızlı yükselen bir oranlar yaygınlaşmakta. Bu hastalığın önüne geçilebilmesi için lida kapsül kullanımı tavsiye edilmektedir.

Lida hapı kullanan bir çok kullanıcı mucize ürün olarak adlandırdı lida’ yı. Sadece günde bir kapsül alarak mucizesine sizde tanık olabilirsiniz. Kullanımı sırasında ve kullanmadan önce kesinlikle kullanım talimatı, yan etkileri, kimler kullanamaz gibi uyarı bölümlerini dikkatlice okuyunuz ve burada yazanlara harfiyen uyunuz. lida zayıflama kapsülünden maksimum etkiyi görebilmeniz için uzman kişilere danışabilirsiniz. Herhangi bir rahatsızlığınız söz konusu ise kullanmadan önce doktorunuza başvurabilir, kullanımı konusunda vücudunuzun elverişli olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Lida’ nın Farmakolojik Etkileri

Salı, 09 Ekim 2012

Lida nın farmakolojik etkileriDepresyon, sevilen birinin kaybı, bastırılmış öfke ve kalp krizi. Fazla kilolar da depresyon sebebidir ve lida ile verilebilir. Neyse ki, pozitif ve iyimser bir bakış açısına sahip olmanın sağlığa iyi geldiği konusundaki bilimsel kanıtlar günden güne artmakta. Tedavi olmaktan tutun da sağlıklı kalma konusundaki inanışların hepsinde iyileşeceğini düşünen ve mutlu olmayı bekleyen insanların genellikle daha sağlıklı olduklarını görebiliriz.

Yüzyıllar boyunca insanlar, tedavi adı altında kesilip biçildiler; kanatılmalara ve şoklara maruz kalıp acı çektiler ve yeniden iyileştiler. Pek çok vakada hastaların iyileşmesinin sebebi aldıkları ilaçlar değil, iyileşeceklerine dair olumlu beklentileriydi.

Plasebolar (Latince’ de, “sevindirileceğim” anlamına gelir) en güçlü ilaçlardır. Şekerli drajeleri ilaç niyetine içen insanlarda, baş ağrısı, öksürük, diş ağrısı, ameliyat sonrası ağrıları, göğüs ağrısı ve astım gibi şikayetlerin geçtiği; hatta kan sayımları ve mide asidi salgılamalarının bile etkilendiği görülmüştür. Hiçbir semptom ya da sistemin plasebo etkisine bağışıklığının olmadığı bulunmuştur. Yeri gelmişken belirtelim; şeker hastaları lida zayıflama hapı kullanamazlar.

Plasebo etkisi, ilaçların etkisinden bile daha güçlü olabilir. Şiddetli mide bulantısı ve kusma şikayeti ile doktora başvuran bir kadına hiçbir ilaç fayda etmiyordu. Sonunda doktorlar hastaya tetkiklerin sonucunda şiddetli bulantıyla birlikte midede anormal bir kasılma tipi geliştirdiğini bulguladıklannı söylediler. Bu durumda hastaya “yepyeni ve mucizevi bir ilaç” vereceklerini, bu ilacın bulantısını tamamen geçireceğini açıkladılar. Bahsettikleri yeni ilacı aldıktan yirmi dakika sonra, hastanın bulantısı geçmiş, mide kasılmaları da normale dönmüştü.

Aslında hastaya verilen ilaç, genellikle kusmayı sağlayan bir şuruptu. Ama hastanın bu yeni ilacın bulantısını geçireceği konusundaki umudu öyle güçlüydü ki, ilaç normal farmakolojik etkisinin tam tersine ve anında etki göstermişti.

Lida Kullanım Tavsiyesi

Çarşamba, 03 Ekim 2012

Lida kullanım tavsiyesiAmerikalıların yüzde 75 ‘inden çoğunun fazla kilolu olduğu tahmin edildiğinden, diyet ve kilo verme ile ilgili kitapların piyasada bol bulunmasına şaşmamak gerekir. Fazla kilolardan kurtulmak için lida kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Güncel araştırmalar bütün dünyada obezitenin o kadar hızlı arttığını göstermektedir ki, artık obezite dünya nüfusunun önemli bir kısmını etkileyen ciddi tıbbi bir salgın olarak algılanmaktadır. Obezitenin önüne geçmek için lida zayıflama hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Fazla kilo ve obezite başlıca ölüm nedenlerinin oluşma risklerini dramatik biçimde artırdığından, dünyanın karşılaştığı en ciddi sağlık sorunu olabilir. Her yeni kitap nasıl daha ince olabileceğinize dair tavsiyeler sunmaktadır. Obezite tedavisinde lida kapsül kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Diyet kitaplarının başarıları birkaç şekilde ölçülebilir. Bir kitabın başarısını popülerliği ile, önerdiği programın ne kadar işe yaradığı ile ya da ne kadar kilo verebileceğiniz ile ölçebilirsiniz. Ama bunlardan daha önemli noktalar vardır aslında.

Kilo kaybı ve bütünsel sağlık birbirinden ayrılamaz. Bir kilo kaybı programı, ancak sağladığı kilo kaybı kalıcı, güvenli ve bütünsel sağlığı destekleyici ise sağlıklı kabul edilebilir. Geçici kilo kaybının faydaları ya çok azdır ya da hiç yoktur; özellikle de sağlığınızı tehlikeye atıyorsa. Cilt ince ve kurudur. Hem büyüme hormonu eksikliğine hem de seks hormonu azlığına bağlı olarak yüzde ince kırışıklıklar olabilir. Çocukların boylan akranlarına göre kısadır.

Obezite Artışını Engellemek

Salı, 02 Ekim 2012

Çin’ de, hayvansal gıda tüketimi ile erken regl ve cinsel hormonların artışı arasında ilişki olduğu ortaya konmuştur. Lida destekliObezite artışını engellemek diyetlerde hayvansal gıdalar yeterli seviyede tüketilmelidir. Serum testosteron seviyeleri, göğüs kanseri ile östrojenden bile daha yüksek bir korelasyon göstermiştir. Testosteron artışının hem göğüs kanseri hem de prostat kanseri riskini önemli oranda artırdığını da belirtelim. Testosteron obezitenin artmasıyla da yükselir ve fazla kilolu olmak bir başka risk faktörüdür.

Çin Projesi’ nden elde edilen bilgilerin bu kadar şaşırtıcı olmasının bir nedeni de Batı ülkeleri ile karşılaştırıldığında Çin’ deki göğüs kanseri oranının ve et tüketiminin çok düşük olmasıdır. Çin’ de en çok et tüketen gruplar bile. Et grubu gıdalar lida diyetlerinde çok önemli bir yere sahiptir.

Amerikalıların çoğunun yarısı kadar et tüketmektedirler. Verilere göre, hayvansal yiyecek tüketimi haftada bir olan gruptan haftada dört olan gruba geçildiğinde, göğüs kanseri oranı yüzde 70 artmaktadır.

Diyetler arasındaki tek fark etin diyete değişik miktarlarda eklenmesiydi. Lida ile beraber uygulanan bir diyet, kilo vermeyi kolaylaştıracaktır. Bütün gruplarda taze sebze tüketimi hemen hemen aynıydı, bu da değişkenlerin sonuçlarda karmaşaya yol açmasını engellemektedir. Hayvansal ürün tüketimi arttığında göğüs kanserinden dolayı ölümler de artmaktadır.

Bu ülkede inanılmaz miktarda peynir tüketiyoruz. Son 25 yılda peynir tüketimindeki artış oranı alarm vermektedir: Yüzde 193,42 .Peynirdeki doymuş yağ ve hormon içeren ve hormonları tetikleyen madde miktarı, diğer bütün yiyeceklerden daha fazladır ve hormonlara duyarlı kanserlerin görülme sıklığı çok artmıştır. Lida kullanımı sırasında doymuş yağ oranını azaltmalısınız.

Wellness ve Lida

Cumartesi, 22 Eylül 2012

Wellness ve lidaKendinizi mutsuz edecek veya sağlığınızı tehdit edecek bir beslenme ve lida destekli egzersiz programı uygulayıp 36 bedene inmenin “iyi olma hali” nize faydası değil tam tersine zararı vardır. Kendiyle barışık olmanın ve kendini koşulsuz sevmenin Wellness felsefesinin önemli bir parçası olduğunu vurgulamakta fayda var.

Peki, gerçek anlamda sağlıklı beslenme ile Wellness ne kadar örtüşür? Nerelerde ayrılır? Aslında bu iki kavramı birbirinden ayırt etmek çok zor. Çünkü gerçek anlamda sağlıklı beslenmeden bahsettiğimiz zaman yemeğin hem miktarı, hem sıklığı, hem de vücudumuza nelerin girdiği Wellness ile tam anlamıyla örtüşür aslında. Ancak bir noktayı unutmamak gerekir. Eğer sağlıklı besleniyorsanız lida kullanmaya gerek duymazsınız.

Bazen sağlıklı beslenme çerçevesine girmeyecek, tüketilmesi pek tavsiye edilmeyen bir besin maddesi o anda bize kendimizi çok iyi hissettirecek olabilir. Kendimizi ondan mahrum etmek bizi fiziksel olarak sağlıklı kılacakken mutsuz edecek ise bazen ölçülü bir miktarda yemek Wellness açısından daha iyi olabilir.

Sağlıklı beslenme‘ yi bir takıntı haline getirmenin zamanla ortoreksiya‘ ya dönüşebileceğini unutmayın. Kurallar arasında sıkışıp kalmak bazen sağlıktan çok hastalığa dönüşebilir. Ruhsal iyiliğinizi asla fiziksel iyilikten ayrı tutmayın. Unutmayın: Estetikten önce sağlık ve mutluluk!

Bu yazıdan sonra diğer sağlıklı yemek ve tatlı tariflerinden farklı olarak Espresso Truffle tarifine yer vermeyi uygun buldum. Burada bitter çikolatanın antioksidan özelliği ve tarifte bulunan kahvenin metabolizmayı hızlandırdığı bilgisine değinmekte de fayda var elbette. Tatlı yerine hamur işlerini tercih edenler için ise hemen arkasından harika bir mantı tarifi geliyor.


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.