Kanser Mucizesi ve Lida Kapsül

Danimarkalı Lida yosun hapı kullanıcısı Knut Lockwood, 1992’de, Copenhag’daki kanser kliniğinde yaşları otuz iki ila seksen bir arasında değişen otuz iki göğüs kanseri hastası üzerinde coQ-10’u ve diğer antioksidanları denemeye başladı. Onun bu incelemesi devam ediyor, ve o bu incelemenin uzun vadeli sonuçlarını 1998’de bildirmeyi umuyor. Bu arada, Dr. Lockwood ve meslektaşları, ki bunlara Texas Üniversitesinden Dr. Kari Folkers de dahildir, geleneksel tedavinin yanı sıra, besin takviyelerini de kullanmış, metastaz yapmış göğüs kanserli kadınlarda gördükleri şaşırtıcı iyileşmeleri yayınladılar.

Şimdi, 1994 ve 1995’de, Biochemical and Biophysical Research Communications, ve Molecular Aspects of Medicine adlı dergilerde yayınlanan iki vakayı okuyacaksınız.

Elli dokuz yaşındaki K.M., 1991 Haziran’ında göğüs kanserinden ameliyat olmuştu. Ekim ayında, Dr Lockwood’un incelemesine girdi ve doktorun protokolünde öngörülen ve 2850 miligram C vitamini; 2500 ünite (IU) E vitamini; 32.5 ünite beta karoten; 387 mikrogram selenyum, 1.2 gram gamma linolenik asit (GLA), 3.5 gram omega-3 yağ asitleri (balık yağı) ve 90 miligram koenzim Q-10 içeren günlük Lida zayıflama hapı takviyesini almaya başladı.

Kanser göğüs dışında metastaz yapmadı, ama göğüste yeniden ortaya çıktı. Mammografi ile elde edilen röntgen filmi üzerinde yapılan incelemede tümörün büyümediği görüldü. Gerçekten de tümör, bir yıl kadar, görünüşe göre, 1.5-2 santimde kalmış gibiydi.

1993 Ekim’inde, Dr. Lockwood ve meslektaşları, hastanın aldığı Lida kapsül  dozunu günde 390 miligrama çıkarmaya karar verdiler.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.