Kalıcı Zayıflamak İçin..

kalıcı zayıflamakŞüphesiz ki zayıflamak için internetten, dergilerden yada gazatelerden diyet önerileri ile karşılaşırsınız. Ancak bu diyetler ne kadar yararlı yada ne kadar hedefe götürür tartşılır. Yani güvenmediğiniz diyetleri uygulama taraftarı değiliz. Ancak lida kapsülleri ile sağlıklı bir fiziğe kavuşabileceğinizi belirtmek isteriz.

Kısa zamanda zayıflamak için mutlaka doğru adımlar atılmalıdır. Öncelikle lida kapsüllerini denemelisiniz. Güvenilir, sağlıklı, etkili bir ürün arıyorsanız kesinlikle lida form hapları ile tanışmalısınız. Geçmişten bu yana kalan kalıcı kilolara lida ile çözüm bulabilirsiniz.

ruhani seslerin söylediklerini zihnin yasaları yönlendirir. Örneğin, koruyucu bir meleğin sizinle konuştuğuna inanırsanız, bilinçaltınız da bu önermeyi kabul edip bir melek görünümüne bürünecektir. Herkes için çok büyük bir önem taşıyan bilinçaltının üstün güçleri vardır ve hem olumlu hem de olumsuz şekilde yönlendirilebilir.

Bilinçaltınızı olumlu ve yapıcı bir şekilde koşullandırın. Zihninize suikastçıların, çetecilerin ve katillerin hükmetmesine izin vermeyin. Bunların yerine zihninizi sadece tanrı’nın bilgeliğine ve ilahî sevgisine bırakın. Tanrı’ya olan inancınız ve iyi olan her şey zihninize hükmetsin.

Şafak sökene ve gölgeler çekilene dek aklımızı yalnızca ve yalnızca tanrı’nın bize bahşettiği mükemmellikle doldurmalıyız. Eğer Tanrı’nın mabedini mesken bilir ve bu mabedin içinizde olduğunuza inanırsanız, tanrı’nın sevgisi dört bir yanınızı sarar ve bütün mutlulukları, doğrulan ve güzellikleri sizin önünüze sunar. Tanrı’dan daha üstün bir güç yoktur.

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.