Kalıcı Kilolara Lida ile Çözüm

Fazla kilo sıkıntısından kurtulmak için lida kapsülleri ile tanışmalısınız. Etkili ve olumlu sonuçlar için mutlaka lida kapsüllerini kullanmalısınız. İdeal kiloya gelebilmek için lida kapsüllerini kullanmanız yeterlidir. Ama budalalar için balık yağının yararını işaret eden önemsiz trendlerle yapılan birkaç araştırma, istatistiksel olarak önemli bir yararı toplu bir biçimde yeterli olarak göstermemektedir.

Bildiğiniz gibi bu. Bir olgudur, daha doğrusu sıradan bir durumdur. Bütün makaleler için olduğu gibi balık yağı rnakalcsiylc ilgili yapılacak diğer bazı ilginç eleştiriler vardır.

Etkili, başarılı ve sağlıklı kilo vermede lida zayıflama haplarını kullanabilirsiniz. Lida kapsülleri ile kısa sürede forma gireceksiniz. Fazla kilo derdinden kısa sürede lida kapsülleri sayesinde kurtulacaksınız.

Ama ne yazık ki holford’dan gelen bu eleştiri, onlardan bilisi değildir. Şey, belirgin kaymanın araştırma makalesinde tartışılmamış bile olmasıdır,’ demektedir. ‘Bu durum benim yazarların ve derginin dürüstlüğünü sorgulamama neden oluyor.’ onun burada sözünü ettiği kişi, teesside üniversitesi beslenme profesörü ve araştırmalardan sorumlu dekan yardımcısı carolyn summcrbelldir.

İşler sonra daha da çirkinleşiyor. ‘Gelin konuyu bir an için “komplo teorileri’ şapkası başımızdayken ele alalım. Geçen hafta ilaç sanayinin ilaç satışları 600 milyar doları buldu. Bir numaralı satıcı, kolesterol düşürücü ilacıyla lipitor’du. Getirişi 12,9 milyar dolardı…

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.