Kabızlık Sorunu ve Lida

Aslında lida zayıflama hapları ile verilen kilolar geri alınması zor olduğundan güvenle kullanılabilir. Baraj kilolar, verilen kiloların geri alınmayacağının sigortasıdır! Vücudumuz kilosunun yüzde 5 ila 10’unu kaybettiğinde kendini dinlenmeye alır. Zayıfladıkça boşalttığımız yağ hücrelerinin boyutlarını küçültmeleri için gerekli olan bir barajdır bu. Vücudun verdiği kiloyu benimseme zamanıdır.

Lida zayıflama kapsülleri kabızlık problemlerini çözerek, sindirim sisteminizi düzenler. Bağırsakları temizleyerek kilo vermenize yardımcı olur. Düzenli ve huzurlu bir şekilde ideal vücut kilosuna erişmek için yapabileceğiniz en mükemmel şey bir yiyecek günlüğü tutmaktır. Ayrıca lida zayıflama hapı ile destek sağlayarak kilo vermeyi kolay ve hızlı bir hale getirebilirsiniz.

Enerji harcama planını yeni kilomuza göre ayarlama zamanıdır. Lida ile zayıflamak için yeniden motive olma ve metabolik olarak buna uyum sağlama zamanıdır. Kısaca, baraj kilolarda takılmak çok sağlıklıdır. Bu süre üç haftaya kadar uzayabilir. Bu sürede beslenme programının kalorisini değiştirmem.

Kişinin nasıl bir hafta geçirdiğini, stresli olup olmadığını, âdet dönemine girip girmediğini, kabızlık sorunu yaşayıp yaşamadığını, uykusunun düzenini, alkol ya da hormonal ilaç alıp almadığını sorgularım. İnsanlar üzülüyorlar baraj kilolarda. Oysa mutlu olmak gerekir. Çünkü baraj kilolar, vücudun verdiği kiloyu benimseme zamanı olduğu kadar, verilen kiloları geri almayacak oluşun da bir tür sigortası, garantisidir.

Yiyeceklerle olan ilişkimiz bedensel ihtiyaçlardan daha çok, sosyal alışkanlıklarımız, duygudurum değişikliklerimiz, iş yaşantımız, arkadaşlarımızın tercihleri, ailemizin tercihleri, yaşadığımız ülkenin beslenme kültürü gibi birçok etmenle şekillenip değişir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.