İstenilen Kiloya Ulaşın!

Belki de doğanın içinde çimenlerin üzerinde ya da sahilde kumların üzerinde oturmayı isteyecektir. Ya da mis gibi havayı soluyarak el ele yürüyüşe çıkmayı isteyecektir. Diyet sırasında başaramadığınız bazı alışkanlıklarınızın olması normaldir.  Yani doğanın tadını çıkaramama gibi sürekli halsizlik, bitkinlik çökmesi gibi.  Bu şekilde hayata devam etmek yerine doğanın tadını lida hapı kullanırken çıkarın. Etkili ve sağlıklı lida kapsülleri kullanırken kolay kilo vereceksiniz.

Halsiz ve bitkin bir vücuttan kurtulup sağlıklı ve dinç bedene sahip olacaksınız. Lida hapı’ nı kullanımında en doğru verimi alabilmek için düzenli kullanmak çok önemlidir. Lida hapının etkilerine gelince, iştahı keser, metabolizmanızı hızlandırır, sindirim sisteminizi düzenler, halsizlik ve yorgunluğun azalmasını sağlayarak enerji verir.

Dünyada güvenilir yağ yakmaya yardımcı bitkisel lida kapsül, kilo fazlalığının da atılmasına yardımcı olur. Ayrıca kilo vermenin dışında bedeniniz kilo vermeye direnç gösteriyorsa lida kullanmanız tavsiye edilir.

Korku dolu bir çocukla nasıl özenle konuşursan onunla da aynı özenle konuş. Onu sevdiğini ve onu yakından tanımak istediğini söyle onunla birlikte olmaktan mutlu olduğunu söyle. Sana güvenebileceğini söylenmelidir. Ona, neye ihtiyaç duyduğunu ve ne istediğini sormalıdır.

Sana cevap vermezse sen onunla konuşmaya devam etmelidir. İçinden ne gelirse söyle. Ona sevgi ve şefkat göstereceğini, onu koruyup kollayacağını söyle onu bir daha kimsenin incitmesine asla izin vermeyeceğini söylemiştir.

Konuşmanızı tamamladığınızda onu sevgiyle kucakla ona sımsıkı şimdi onu yeniden içindeki güvenli bölgeye göndereceğini ama ne zaman ihtiyaç duyarsa dışarı çıkabileceğini ve kendisiyle istediği kadar vakit geçirebileceğini söylenmelidir. Daima onun yanında olacağını söylemelidir. Onun keyifle ve gülücükler dağıtarak içindeki evine dönmesini seyretmelidir.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.