İstediğin Kadar Ye Zayıf Kal

İstediğiniz kadar yeyip zayıf kalmanın en kolay yolu lida hapı kullanmaktır. Şişmanlık probleminden kurtulmak ve daha kolay kilo vermek istiyorsanız kesinlikle diyet yapmanız gerekmemektedir. Lida kapsülleri sayesinde istediğiniz kadar yemek yiyebilirsiniz. Fazlalıklarınızdan kurtulmak ve daha başarılı şekilde kilo vermek için en önce sağlam kilo vermektir. Böylece beyaz un ürünleri yendiğinde görülen acıkmalar ortadan kalkmış olur. Eğer posadan zengin besinler şişkinlik veya gaz şikâyeti yapıyorsa, kişisel tolerans eşiğini tespit edip hafif ve tolere edilebilen yiyeceklerle başlanması önerilir.

Soyulmuş domates, enginar, kabak, körpe şalgam ve çin marulu gibi posadan fakir yiyecekler küçük miktarlarda çiğ olarak da denenebilirler. Hangi yiyeceklerden mümkün olduğunca kaçınılmalı? Yiyeceklerin tolerans durumu, kişiden kişiye çok değişkenlik gösterir. Bu yüzden hangi yiyecekleri daha rahat tüketildiği görülmüştür. Lida hapını denedikten sonra asla tekrardan kilo almayacaksınız. Şişman biri olmak istemiyorsanız sadece düzenli beslenmeye ve lida hapı kullanmaya özen göstermelisiniz.

Koruyucu faktör olarak beslenme birçok çalışma sebze tüketimi ile kanser riski arasında anlamlı bir ilişki olduğunu göstermiştir. Sebze tüketimindeki artışın, birçok kanser hastalığının oluşma riskini belirgin şekilde azalttığı saptanmıştır. En kuvvetli antioksidanlar sebze ve meyvelerde bulunur. Antioksidanlar genel anlamda; çeşitli vitaminler, oligoelementler ve ikincil bitkisel etkili maddeler olup vücudu “serbest radikaller “e karşı korurlar. Serbest radikaller, yüksek reaksiyon yetenekleri sayesinde, tüm vücut dokularıyla reaksiyona girebilirler.

Bunlar hücre değişimlerinden ve dolayısıyla kanserin tetiklenmesinden sorumludurlar. Vitaminler a vitamini ve onun öncüsü olan betakarotenoidler ile c ve e vitamini gibi vitaminler, antioksidan olarak meme kanseri oluşumuna karşı önleyici etki gösterirler; vücudu serbest radikallerden korurlar ve bağışıklık sistemini oluşturmalıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.