İştahınızın Esiri Olmayın

Size kendinize güvenmeniz öğretildi ve elbette bu iyi bir şeydir. Ancak lida kapsül kullanmamak, sorumluluktan kaçmak değildir; İştahınızın esiri olmayınsorumluluğun üst düzeyde alınmasıdır. Daha Yüksek bir Gücü kabul etmek sizi daha az güçlü yapmaz; sizi daha güçlü yapar çünkü inancın gücünü kullanmanızı sağlar.

Lida form hapı diyetin bir unsurudur; lidasız sağlıklı diyet diye bir şey yoktur. Şu anda, bir sürü inanca sahipsiniz… ne yaparsanız yapın çok fazla yiyeceğiniz inancı. Asla kilo veremeyeceğiniz ve ondan gerçekten uzak duramayacağınız inancı. Onun dosttan başka her şey olduğunu bilmenize rağmen, aşırı yemenin tek gerçek dostunuz olduğu inancı. Esas soru, probleminizin gücüne mi yoksa onu çözecek bir mucizenin gücüne mi daha çok inancınızın olduğudur.

İnancınıza burada birazcık ince ayar yapmaya çalışalım. Lida kapsül’ ün diyetinizde bir mucize gerçekleştireceğine inanın. Buna inanç duymaya çalışın. O sizin yiyeceğe karşı uygunsuz ve aşırı arzularınızı alıp götürecektir; O yalancı iştahınızı ortadan kaldıracak ve bedeninizi doğal bilgeliğine döndürecektir; O hayatınıza yeniden amaç ve keyif getirecektir. Eğer bunu yapamazsanız inanç toplayamazsanız o zaman, bir an için de olsa, benimkine dayanın.

Sorun, inançsız olmamız değildir; çoğumuz inançlıyız. Sorun, çok sık olarak “inancımızı” ya da hatta “bağlılığımızı” yaşamlarımızın geri kalanından ayrı tutmamızdır. Maneviyat hayatın bedenlerimiz ya da ilişkilerimiz veya iş yaşamlarımız veya başka herhangi bir gerçekçi kaygıdan uzak, ayrı bir koşesiymiş gibi.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.