İdeal Bedene Lida ile Bir Adım Daha

İdeal bedene lida ile bir adım dahaİdeal bedenin nasıl olacağını biliyor, imgeleme çalışmaları yapıyor, bu amaç doğrultusunda gereken adımları atıyorsun. Bu adımları lida bitkisel kapsül ile atmanda yarar var. Şimdi “Yeni Sen” olan resmini oluşturma zamanı. Seçtiğin resim çok önemli. Gerçekçi olması gerekiyor. Eğer bir zamanlar, örneğin yirmi yaşındayken elli kilodaysan ve şimdi kırk iki yaşında yetmiş beş kilo isen, yirmi yaşındaki resmini buraya yapıştırmak gerçekçi değildir. Zaten kırk iki yaşında elli kilo olmak hiç de güzel durmaz. Ama 58-60 kilo olduğun bir resmin varsa o resmi ideal bedenin olarak kullanabilirsin. Hayalindeki bu resme kavuşmak lida ile aslında çok yakın. Hayalindeki kiloya kavuşmak için ve ideal beden ölçüleri için lida kapsül kullanmak çok sık tercih edilen bir yöntemdir.

Eğer çocukluğundan beri şişman biri olduysan ve şimdi seksen beş kilo isen, yaşına ve boyuna uygun olan, bedenini beğendiğin “gerçek” bir tanıdığının resmini baş kısmına kendi yüzünü yapıştırarak kullanabilirsin. (O rötuşlu fotoğraflardaki görünüşleri kendilerine bile benzemeyen model, film yıldızı fotoğrafını kullanamazsın.) Bu hedefe giden doğru adımlar lida kapsül ile beraber atılmalıdır.

Senin bedenin özgün. İdeal kilona uygun bir insanın resmi senin için daha gerçekçi olacaktır. Elbette aynı boyda ve yaşta olan insanların ideal kiloları aynı değildir. Kendi kilonu bedenine danışarak tespit edebilirsin. Bu kiloya ulaşmak için lida kapsül’ den destek almak yerinde bir hareket olacaktır.

Armut, elma gibi adlandırılan beden tipleri var. Bu beden tiplerini değiştiremezsin. Onlar doğuştan getirdiğimiz özellikler. Örneğin kalçan geniş göğüslerin küçükse, istediğin kadar imgele, bir Pamela Anderson olamazsın. Gerçekçi ol, derken bunu kast ediyorum. Bedenin kendi doğasına uygun şekilde incelir; günün son modası bedene göre değil. Bu yıl büyük göğüs moda, bu yıl kısa saç moda, bu yıl mavi, yeşil, mor moda gibi saçmalıklardan uzak durmakta yarar var.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.