Her Yerde Lida’ yla Zayıflama

Her yerde lidayla zayıflamaBirazdan bahsedeceğimiz egzersizleri arabada uygulamadan önce bir kez daha, bu egzersizin yapıldığı sırada arabanızın motorunun çalışmadığından emin olmanız gerekmektedir. Bu egzersizleri düzenli olarak yapıp ve Lida kapsül kullanarak hızlı zayıflamanız mümkün.Ve bu hareketi asla araba kullanırken yapmaya kalkışmayın! Sürücü koltu ğuna sırtınız dik gelecek şekilde oturun, kollarınızı öne doğru uzatın ve her iki elinizi direksiyonun dış kenarlarına yerleştirin ve direksiyonu sıkıca kavrayın. Derin bir nefes alın ve tutun, ardından ellerinizi direksiyonun uzağına ters yöne doğru çekmeye çalışın. 6-8 saniye boyunca bu şekilde durun ve rahatlayın. Bu hareketler sonrasında Lida kullanımına deva etmelisiniz. Yakışan kıyafetler için Lida kapsül ve bu egzersizlerin uygulanması en iyi yoldur.

İkinci hareket olarak, sürücü koltuğunda dik oturarak, kollarınızı öne doğru uzatın. Her iki elinizle direksiyonun alt uçla rını tutun ve direksiyonu sıkıca kavrayın. Derin bir nefes alın ve tutun, ardından ellerinizi aşağıya yere doğru çekmeye çalışın, bu şekilde 6 8 saniye durun ve rahatlayın. Bu hareketler Lida diyetlerinde uygulanabilir diyetlerdir.

Üst kol kaslarını geliştirmek selülidin korkunç “çukurlu” deri sinden kurtulmak için önemlidir.Bir kadın kol kaslarını geliştirdiği ve Lida form hapı kullandığı zaman, onun altındaki yağ tabakası kolun üst kısmına yumuşak bir kontur verir, bu, arzu edilmeyen “çukurlu” selülitlerden çok uzak, çekici bir görünüm oluşturur.

Biz kollarımızın ön kısmındaki kasların gelişimini arttırarak başlayacağız. Ellerinizi yan taraflarınıza koyun. Sol kolunuzu bir dik açı oluşturacak şekilde yukarı doğru bükün. Dirsekleriniz bel seviyesinde olsun. Kollarınız birinin elini sıktığınız zamanki konumuna benzer bir şekilde olmalıdır. Sağ elinizi sol belinizin üzerinde tutun ve belinizi kavrayın. Derin bir nefes alın ve tutun. Sağ elinizle aşağı doğru baskı yaparken sol kolu nuzla yukarı doğru baskı yapın. Sol kolunuz egzersiz sırasında hareket etmemelidir. Gerilimi 8 10 dakika boyunca tutun ve rahatlayın. Sonrasında günlük Lida kullanımına devam edin.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.