Hazmı Kolay Gıdalarla Diyet

Kan grubu sıfır olanların sindirim sistemi‘ ni, dizel yakıtla çalışan motora benzetiyorum. Sıfır grupları etobur gruplardır. Etin her çeşidini Hazmı kolay gıdalaryiyebilir ve onu sindirebilir bir yapıda dizayn edilmişlerdir. O yüzden de ben onların motorunu dizel yakıt kullanan motora benzetiyorum.

Hazmı zor yiyecekleri hazmedebilme sistemine sahip olan lida kullanıcıları için hangi yakıtın kaliteli hangi yakıtın zararlı olduğunu da bilmemiz gerekiyor. Çünkü dizel ile çalışan bir motora benzin koyamazsınız. Yani kurşunsuz benzin kullanması gereken bir motora nasıl ki motorin veya dizel koymak zarar verirse, motorin veya dizel kullanan bir motora da daha incedir, daha iyidir diye benzin koyamazsınız…

En Faydalılar (Şifa Olanlar): Lida kapsül kullananlar için, kırmızı et en temel gıdadır. Her türlü eti, üstelik yağlı dahi olsa tüketebilirler. Sıfır grupları için etin bir zararı yoktur, ancak her şeyin çok tüketilmesinin herkes için zararları vardır. Dana, sığır, koyun, yabani hayvanların eti olmak üzere her türlü kırmızı eti güvenle tüketebilirler. Et, baştan beri vurguladığımız üzere yalın halde yenilmelidir.

Tabii ki herkes için olduğu gibi Sıfır ve B grupları için de temel şart, et ile birlikte ekmek tüketmemiş olmak; yoğurt ile et arasına lida kapsül kullanımı sırasında en az sekiz saat mesafe koymak gerekiyor. Hele et ile birlikte yeşil yapraklı sebzeler yeme alışkanlığı da varsa, o insanlara lida form hapı ile diyet yaparken etten zarar gelmez.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.