Hava Kirliliği ve Lida Diyet Hapı

Lida zayıflama ilacı şehirdeki hava kirliliğinin azaltılması elbette toplumsal bir dönüşümün sonucunda olabilecek bir şeydir. Trafikte çoğu insan tek araçta tek insanın seyahat ettiğinden ve bu durumun hem trafiği olumsuz etkilediğinden hem de havayı kirlettiğinden yakınır ama hâlâ tek kişilik ya da çift kişilik otomobiller yaygın olarak kullanılmamaktadır. Belki bir gün güneş enerjisi ya da elektrik ile işleyen araçların yaygınlaştırılmasıyla trafikteki araçlara bağlı olan hava kirliliği belli oranda azaltılabilir ama şu an için böyle bir seçeneğimiz bulunmadığından bireysel olarak yapabileceklerimizle ilgilenmekte fayda var.

Lida hapı şehir  hayatında hava kirliliğine karşı alabileceğiniz en önemli önlemlerden bir tanesi yaşadığınız ortamdaki negatif iyonları artırmanızdır. Negatif iyon, bulunduğunuz ortamın serinlemesine, elektronik kirliliğin ve hava kirliliğinin azaltılmasına ve bedeninizin oksijeni daha verimli kullanmasına yardımcı olacaktır. Şehir hayatı içinde negatif iyonu üretmek için kullanabileceğiniz üç yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilkini yaşadığınız ortamdaki ağaç sayısını artırarak yapabilirsiniz. Eğer böyle bir fırsatınız varsa bulunduğunuz semtteki ya da evinizin bahçesindeki ağaç sayısını artırmaya çalışabilirsiniz.

Bitkisel lida yüksekten aşağıya doğru dökülen su da bir diğer negatif iyon kaynağıdır. Yine yaşadığınız binada küçük bir yapay şelale oluşturmanız bulunduğunuz alandaki negatif iyonun artmasına yardımcı olabilir. Aynı şeyi evinizde de yapabilirsiniz. Hatta, banyonuzdaki duşu açıp, soğuk su yüksekten aşağıya doğru akarken yanında durarak bedeninize negatif iyon alabilmeniz mümkündür.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.