Hangi Gıdalar Lida ile Kullanıma Uygundur?

Hangi gıdalar lida ile kullanıma uygundurHidrojene yağ ve margarinler içeren gıdaları yediğinizde ne olduğunu daha iyi anlamak için, çocukların oynadığı, değişik şekilleri bir tahta üzerincie uygun deliklerden geçirme oyununu düşünün. Bu yağların tüketiminden lida destekli diyetlerde uzak durun.

Şimdi birinin size tahtadaki deliklere uygun olmayan tamamen değişik şekillerden oluşan bir set verdiğini ve şekilleri deliklere yerleştirmenizi istediğini hayal edin. Bu tam olarak trans yağlı asitler tükettiğinizde sizin vücudunuzdan istediğiniz şeyin aynısı. Bu yağlardan fazla tükettiğiniz takdirde kilo artışı yaşanacağı için zayıflama hapı lida kullanımı gerekir. Aslında, daha da kötüsü, çünkü çoğunlukla yanlış şekiller yanlış deliklerin içine sıkışarak doğru şekillerin ait oldukları yerden geçmelerini tamamen engelliyor.

Bu da demek oluyor ki, iyi huylu yağlar ve margarinler tüketseniz bile, eğer vücudunuz trans yağlarla dolmuşsa, gerekli yağ asitlerinin eksikliği meydana gelir. Bu yağlar kiloları beraberinde getireceği için lida bitkisel kapsül ile önlem almak en doğru olanıdır.

Trans yağlar, unlu mamullerden raflarda satılan çikolatalara kadar pek çok gıdada bulunur. Bu gıdaları fazla olmamak şartı ile lida takviyeli diyetlerde tüketebilirsiniz. Peki ya bunların çok sayıda sağlıklı gıdada da bulunduğunu biliyor muydunuz? Vejetaryen olmanın hiçbir kötü yanı yok, ama çok az sayıdaki vejetaryen gerçekten çok sebze yiyor.

Onların diyeti en çok rafine ekmeklerden, hamur işlerinden, makarnalardan, keklerden ya da et tadında olan ya da onun gibi görünen gıdalardan oluşuyor. Bu gıdalardan oluşan diyette lida şarttır. Son yirmi yılda, vejetaryen sosislerinde, burgerlerinde ve rostolarında patlama yaşandı. Eğer insanlar hayvan hakları için et yerine bunları yiyorsa, o zaman tamam, ama eğer bu değişikliği sağlık nedenlerinden dolayı yapmışlarsa, o zaman düşünceleri defoludur.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.