Göğüs Kaslarını Geliştirmek ve Lida

Göğüs kaslarını geliştirmek için LidaGöğüs kaslarınızı geliştirmek çok önemlidir. Bu kasları Lida bölgesel zayıflama hapı ile sıklaştırarak daha kaslı ve düzgün bir görünüme sahip olabilirsiniz. Göğüs kasları egzersizleri hemen hemen her yerde yapılabilir ve Lida kapsülü her yerde kullanabilirsiniz: ofiste ya da evde ve hatta arabanızın içinde! Bu egzersizleri yaparak Lida ile en düşük kiloya ulaşın.

Her iki elinizi dirsekler bükülü olarak göğsünüzün önünde kenetleyin. Derin bir nefes alın, ardından her iki avuç içinizi mümkün olduğu kadar sıkı bir şekilde birbirine doğru bastırın; 6 8 saniye boyunca bunu sürdürün. Daha sonra nefes vererek rahatlayın. Bunları yaparken Lida desteğini mutlaka almalısınız. Lida kapsül kullanmak zayıflamanızı hızlandıracaktır.

Bu egzersiz yalnızca arabanızda otururken yapılabilir. Ancak motorun çalışmıyor olduğundan emin olmalısınız! Sürücü kol tuğunda öne doğru oturun, kollarınızı öne doğru uzatın, her iki elinizi direksiyonun dış kenarları üzerine yerleştirin ve direk siyonu sert bir şekilde kavrayın. Derin bir nefes alın ve tutun,ardından ellerinizde mümkün olduğu kadar sıkı bir şekilde di reksiyona doğru baskı yapın, 6 8 saniye boyunca böyle durun ve rahatlayın. Sonrasında normal kullanım olarak Lida kullanın.

Eğer tam bir bikini vücut şekline sahip olmak istiyorsanız üst sırt kaslarınızı geliştirmelisiniz. Üst sırt kasları için iki basit eg zersiz bulunmaktadır. Bir kez daha, biz en yaygın durumlar için işyerinizde (ya da evinizde) ve arabanızda yapabileceğiniz eg zersizleri sunacağız.
Bir sandalyeye sırtınız dik olacak şekilde oturun, her iki elini zi sırtınızın arkasına yerleştirin ve sandalyenin kenarlarını sıkı sıkıya kavrayın. Derin bir nefes alın ve ardından her iki elini zi mümkün olduğu kadar sıkı bir şekilde bastırın. 6 8 saniye boyunca böyle durun ve rahatlayın. Üst sırt kasları için ikinci egzersiz diğer yazılarda anlatılmıştır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.