Genetik Yollarla Alınan Kilolara Lida

Genetik yollarla alınan kilolara lidaModern beslenme ve yaşam tarzı, genetik yatkınlıktan farklı olarak, genlerimize zarar verebilir. Bu zarar lida kapsül ile aşılabilir. Var olan genetik kodlamanın ifadesine yol açmak yerine, genetik hasar kodlamada değişimlere neden olur. Genetik olarak alınan kilolar için ise lida kapsül kullanımı yerinde olacaktır. Genetik kodlamadaki bir değişime mutasyon adı verilir ve mutasyon, hem doğal sebeplerle hem de insanın yol açtığı hasarlarla gerçekleşebilir. Bir yaşlanma teorisi, bir ömür boyunca gen mutasyonlarının zaman içinde fonksiyon ve direnç kaybına neden olduğunu söyler. Genlerin mutasyon becerisi tamamen “kötü” bir şey değildir, daha çok evrimin temel bir parçasıdır ve değişen koşullara ayak uydurmak için şarttır. Bu bulguları doğrulayan genetik araştırmalar ve lida kapsül deneyimleri faydalanılması gereken önemli kaynaklardır.

Endişelenmemiz gereken mutasyonlar, kimyasallar ve radyasyon ile meydana gelen ve genetik kodlamada dramatik ve öngörülemeyen değişimlere yol açanlardır. Bu değişimler sonucunda oluşan kilolar için lida bitkisel kapsül kullanımı yerindedir. Genler, bir organizmanın yaratılması, onarılması ve üretilmesi için tasarılardır; bu tasarıları gelişigüzel değiştirmek kötü bir fikirdir. Değişimleri lida kapsül ile desteklemenizde fayda var. Evinizin temelinde rastgele değişimler yapmaya başlasanız ne olur? Kapılar, pencereler, duvarlar, hatta odalar tuhaf yerlerde belirebilir. Genetik hasar da bunu yapar.

Bir insanın iyonlaştırıcı radyasyona maruziyetinin neredeyse yarısı, tıbbi X ışınları ve tıbbi radyasyon tedavilerden kaynaklanmaktadır. Şart olmadıkça, bu tip radyasyondan kaçının. Doktorların bir yandan bir hastalığın genetik kökenine bu kadar anlam yüklerken diğer yandan kimyasallar ve X ışınlarıyla bol miktarda genetik hasara yol açmaları enteresandır. Bu, elektrik akımı ile meydana gelir ve sonuçları ilk radyasyon türü kadar belirgin olmasa da, genetik yan etkiler doğurabilir. Genel bir kural olarak, her türlü elektrikli cihazın yakınında uzun süre durmaktan kaçının.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.