Genel Zayıflama

Kilo sorunu olan herkez için güvenle kullanabileceği lida zayıflama kapsülü ile sağlıklı şekilde kilo verebilirsiniz. Şişman biri olmak istemiyorsanız ve ilerde öldürücü rahatsızlıklara yakalanmamak için kesinlikle lida kullanmalısınız. Lida kapsülleri sayesinde formunuza kavuşacaksınız. öncelikle beslenme düzeninize dikkat ederek ve sonrasında obezite olmamak için keisnlikle lida yosun hapını öneriyoruz. Fazla kilo sorunu yaşayan herkeze bu uygulamayaı önermekteyiz. Sizlerde daha sağlıklı hayat sürmek istiyorsanız muhakkak dengeli beslenmelisiniz.

Bu dönemde de enerji sürekli üretilerek birey ilk dönemdeki dayanıklılığını azaltmadan sürdürür. Hatta bu dayanıklılıkta bir miktar artış ta söz konusudur. Zira kas hücrelerinin metabolizması yağlara nazaran daha hızlıdır. İlk dönemdeki gibi yağ asitlerinin vücudun belli kısımlarındaki yağ depolarından ayrılarak kanla kaslara taşınması, burada oksidasyona girmesi ve bunları takiben enerji üretmesi gibi zaman alıcı ve komplike bir durum bulunmamaktadır. Fazla kilolardan kurulmak için öncelikle yapmanız gereken düzenli kilo vermektir. Yani bunun için mutlaka zayıflama şeklinize özen göstermelisiniz.

Bu yağ depoları önceki dönemde erimiş olduğundan sadece kas hücreleri arasındaki yağların, bunlar da yetmezse kas hücreleri içindeki ve kandaki yağ asitlerinin okside olarak enerji üretmesi söz konusudur. Bunlar da çok basit ve az zaman isteyen olaylardır. Üçüncü döneme gelindiğinde yani aerobik egzersize başlamış ve bunu aylarca düzenli yürüten bireyde, yağların tamamıyla eridiği dönemde kas hücreleri arasında da yağlar kalmayınca artık kas hücreleri içindeki yağ hücreleri bundan da önce kas hücrelerinde ki glikoz ve glikojen okside olarak enerji temininde kullanılmaya başlar. Artık kişi aynı egzersiz programını yürütürken o derece sıkıntı çekmez. Yeni başlayanlara nazaran adeta iki misli yüksek performans gösterir.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.