Geçmişi Unutun Lida ile Geleceğe Bakın

Geçmişte aldığınız kilolarınızı vermek için artık lida zayıflama hapları çıkarıldı. Geleceğe lida sayesinde zayıf başlamak istemezmisiniz. Hem daha kolay diyetsiz zayıflamak hemde uygun fiyata lida zayıflama kapsüllerini alabilirsiniz. Yan etkisi bulunmayan orjinal lida haplarını düzenli kullanımda kesinlikle işe yarayacağını açıklamakta yarar bulduk. Geçmişinizi tamamen unutarak sağlıklı zayıflamak için lida hapları yardımınıza koşuyor. Daha dinç olmanıza yardımcı olması ile birlikte lida ile kalori yakmanın 20 yolu yazı içerisinde detaylı şekilde anlatılmıştır.

Gıdanızı severek, hoşlanarak alın. Seyrek olarak ortaya çıkabilecek bazı gereklilikler dışında hiç bir gıdanın divetten dışlanması gerekmez. Havatın her zaman mevcut stress’lerine, sıkıntılarına gıdanız hakkında gereksiz endişeler de eklemeyin. Gıdalar hakkında biraz maceraperest olmak, tatmadığınız gıdaları merak etmek iyi bir şevdir. Değişik gıdalar yiyin. Bu başlık altında önemli olan tuz’dur. İnsanlar genellikle ihtiyaçlarından fazla tuz almaktadır.

Bir çok kişide hipertansiyon gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Sağlıklı bir vücut ağırlığınız obuası için doğru miktarlarda gıda almalısınız. Yağ aynı ağırlıktaki nişasta ve protein gibi gıdalara göre iki kat fazla kalori verir. Yapacağınız egzersizlerin zorlayıcı olması gerekmez. Yürümek gibi merdivenleri kullanmak gibi bir çok küçük değişiklik vücut ağırlığınızı korumaya yardımcı olur. Nişasta ve liften (fiber) zengin gıdaları bol yiyin. Bunlar ekmek, diğer tahıllar, pirinç, hamur işi (makarna), patates, baklagiller gibi gıdalardır.

Patatesi yağda kızartmak kalori içeriğini artırır. (yazarın notu: türkive için riskli bir tavsiye olabilir. Bizde ekmek tüketme eğilimi çok güçlü. Bir çok şişmanlığa sulu yemeklerle aşırı ekmek yemek katkıda bulunabiliyor. Bizdeki tavsiyelerde bunu göz önüne almak lâzım bol meyva ve sebze yiyin. Meyva ve sebze de pek çok biyolojik aktif cevher ve bunların yanında değişik besinler vardır. Bunlar kronik hastalıklara olan riskinizi azaltabilir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.