Formda Kalmak için Yeni Deneyim

formda kalmakSağlıklı zayıflamak için çok eski dönemlerde insanlar az yemek yemenin forma sokacağını düşünürlerdi. Az yiyerek zayıf kalacaklarını düşünen kişiler ne kadar az yeselerde sonucun değişmemesi gerçekten onları üzardir. Ama şimdilerde artık diyet adına bir çok yöntem çıkmıştır.

En baştada zayıflamak için lida form kapsülleri sağlıklı ve başarılı bir şekilde zayıflatmayı başarıyor. Sizlerde lida kapsülleri ile sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz. Ayrıca beslenme tarzınızı değiştirmeden kilo vermeyi başarmak mümkündür.

İstenilen kiloya kıa sürede gelebilmek için mutlaka doğru adımlar atılmalıdır. Orjinal lida kapsülleri ile ilk ve doğru adımı atavilirsiniz. O dönemde az sayıda kadın yarışlara katılıyordu. Sağlıklı diyet uygulamaları ve lida zayıflama hapları ile kilo verebilirsiniz. Bu yarışa kırk altı erkek ve sadece dört kadın başvurmuştu; elli beş yaşındaki helen en yaşlılarıydı. Kırk yaş ve üstü yarışmacıları geçerek yarışı kazandı. Sonuçtan memnun olan helen, formda kalmak için her gün üç mil koşmaya karar verdi.

Şu anda norman ona boston maratonu’nda koşmak istediği için antrenman yaptırıyor. Gerçekten de helen rastgele maratoncu olmadı. Bugün 85 yaşında, 90 maraton, 143 uzun yarış ve birçok ekomücadelede (macera sporları gibi etkinliklerin olduğu çoklu yarışlar) koştu. Helen kendi yaş grubunda yaklaşık yetmiş beş dünya ve amerika rekorunu elinde tutuyor.

Bunlardan biri, beş günde colorado eyaletini boydan boya koşarak elde ettiği bir dünya rekoru. Yüz millik bir parkuru bugüne kadar tamamlayan en yaşlı insan, yetmiş beş yaşında himalayalar’da 145 millik bir yarışa katıldı. Hawaii’de ıronman triatlonunu bitirdi, peru ant’larında 143 millik bir yarış koştu ve 2009’da maraton rekorunu kırdı.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.