Forma Girme Yolunda Lida

Lida kapsül kullanımı sırasında uygulanan egzersizler diz arkasındaki bağları ve kalçaları çalıştırır. Ayaklarınız omuz genişliğinde açık Forma girme yolunda lidaolarak durun ve sonra sağ bacağınızla geriye adımla bir hamle yapın. Sağ ayağınızı yerden geri itin. Geri geldiğinizde, ağırlığı sol ayağa devredin ve sağ ayağınızı yavaşça önünüze doğru itin ve sonra hamle pozisyonuna geri getirin ve tekrarlayın. Bu egzersizler lida kapsül kullanımı sırasında çok önemlidir.

Her bir bacak için 10 tekrarlık 2 set yapın. Forma girme yolunda daha etkili sonuçlar alabilmek için anatomi kitabından biraz araştırma yapalım (çocuklar için hazırlanmış basit anlatımlı anatomi kitaplarını dene).

Diyelim ki kalçanı sıkılaşürmak istiyorsun, bu sıkılığı sağlayacak, üst ve alt kalça kaslarının nerede olduğunu bilirsen, bölgesel egzersizleri daha doğru seçebilir, çalışırken hangi bölgenin sıkılaştığını rahatlıkla anlayabilirsin. Bölgesel olarak zayıflamak için lida kapsül kullanımı son derece uygun olacaktır. Lida kullanmaya başlamadan önce zayıflama hakkında detaylı bilgi edinin.

Şikayetçi olduğun bölgelerdeki kaslar hakkında bilgi edinmenin, vücudunu şekillendirirken ne kadar faydalı olacağını göreceksin. Koşu, yürüyüş, bisiklete binmek gibi kardiyo egzersizlerini ihmal etmek büyük bir hatadır. Etkin bir şekilde kilo vermek ve forma girmek istiyorsan, kalp ritmini düzenleyen, bol oksijen alımını sağlayan ve nefes düzenini dengeleyen egzersizleri haftada en azından üç kere, 20 dakika boyunca yapmaya çalış. Eğer yorucu egzersizlere gerek kalmadan zayıflamak istiyorsanız lida kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.