Fazla Kiloya Hızlı Çözüm

Fazla kiloya hızlı çözümMümkün olduğunca her yerde değişik kereler belirsizlik olduğunda bütün tedavilerin rastlantısallaştırılması gerektiğini ve Ulusal Sağlık Sistemi’ nde teorik olarak bunu gerçekleştirmek için dünyaya bir armağan olarak özgün bir yönetsel pozisyonda olduğumuzu ileri sürdüm. Tıp dünyasının insanlığa sunduğu bir başka mucize olan lida zayıflama hapı, en sık kullanılan zayıflama hapıdır.

Bazı kararlarından dolayı kaygı duyabileceğiniz Ulusal Sağlık ve Klinik Mükemmeliyeti Enstitüsü (NİCE the National Institute for Health) de yararın belirsiz olduğu durumlarda bazı tedavilerin, deney bağlamında verildiğinde yalnızca NHS tarafından fonlanması gerektiği yönünde akılcı bir tavsiyede bulunmuştur (bir ‘Yalnızca Araştırma İçin’ onayı).  Lida zayıflama hapı bu kuruluş tarafından onaylanmış bir zayıflama desteğidir.

NİCE her şeyden önce bir politik organdır NHS’ in açıkça ümit veren tedavileri tavsiye etmediği için sık sık eleştirilmektedir. Lida kapsül de sık sık eleştirilmesine rağmen en sık kullanılan zayıflama hapıdır. Lida zayıflama kapsülü fazla kilo ve yağlardan kurtulmak için kullanılan en popüler zayıflama desteğidir. Ama bir tedavinin yarardan çok zarar vereceği belirsizken kabul edilmesi, fonlanması tehlikelidir ve bu durum ümit veren tedavilerin sonuçta iyilik getirmekten çok zarar verişleriyle etkileyici olarak çeşitli olaylarda ortaya konmuştur.

Onlarca yıl boyunca kortizonların beyin hasarı olan hastalara yararı konusundaki belirsizliklere çözüm bulamadık. Fakat lida kapsül obezite hastaları için hızlı bir çözüm sunmaktadır.CRASH deneyi, bunun gerçekte yarardan çok zarar verdiği için on binlerce kişinin gereksiz yere öldüğünü kanıtlamıştır. Tıpta bilgi, yaşam kurtarmaktadır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.